Рюкзак Ortovox Peak Light 40 40 л (46287)
Відео 1Фото 6 |
Ortovox Peak Light 40 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ortovox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ortovox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ortovox Peak Light 40 40 л
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Ortovox Ortovox Peak Light 40 Dark Pacific Outdoor plecak Green 4628700001 | 876 zł |
Plecak wspinaczkowy ORTOVOX Peak Light 40 l heritage blue | WYSYŁKA W 24H | 860 zł |
Plecak wspinaczkowy ORTOVOX Peak Light 40 l heritage blue | 860 zł |
Ortovox Ortovox Peak Light 40 Heritage Blue Outdoor plecak Blue 4628700002 | 872 zł |
Відеоогляди
Модификації Ortovox Peak Light 40
Ціни на Ortovox Peak Light 40 |
---|---|---|---|---|
Ortovox Peak Light 30 S 30 л | від 733 zł | 8 пропозицій | ||
Ortovox Peak Light 32 32 л | від 790 zł | 9 пропозицій | ||
Ortovox Peak Light 38 S 38 л | від 722 zł | 4 пропозиції | ||
Ortovox Peak Light 40 40 л | від 860 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →