Plecak FjallRaven Bergtagen 38 M/L 38 l M/L (F23201)
Wideo 3Zdjęcia 12 |
FjallRaven Bergtagen 38 M/L |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog FjallRaven 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele FjallRaven.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup FjallRaven Bergtagen 38 M/L 38 l M/L
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Fjallraven Bergtage 38 M-L plecak sportowy unisex dla dorosłych Mountain B | 1 295 zł |
Fjällräven Fjällräven Bergtagen 38 Hokkaido Orange M/L Outdoor plecak Oran | 988 zł |
Fjällräven Bergtagen 38 Plecak 56 cm komora na laptopa hokkaido orange - M | 1 158 zł |
Fjällräven Bergtagen 38 Plecak 56 cm komora na laptopa mountain blue - Męż | 1 158 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje FjallRaven Bergtagen 38 M/L
Ceny na FjallRaven Bergtagen 38 M/L |
---|---|---|---|---|
FjallRaven Bergtagen 30 30 l | od 693 zł | 2 oferty | ||
FjallRaven Bergtagen 38 M/L 38 l M/L | od 988 zł | 4 oferty | ||
FjallRaven Bergtagen 38 S/M 38 l S/M | od 948 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →