Рюкзак FjallRaven Bergtagen 38 M/L 38 л M/L (F23201)
Відео 3Фото 12 |
FjallRaven Bergtagen 38 M/L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог FjallRaven 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі FjallRaven.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити FjallRaven Bergtagen 38 M/L 38 л M/L
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Fjallraven Bergtage 38 M-L plecak sportowy unisex dla dorosłych Mountain B | 1 295 zł |
Fjällräven Fjällräven Bergtagen 38 Hokkaido Orange M/L Outdoor plecak Oran | 988 zł |
Fjällräven Bergtagen 38 Plecak 56 cm komora na laptopa hokkaido orange - M | 1 158 zł |
Plecak Fjällräven Bergtagen 38 Rozmiar plecaka: M/L / Kolor: niebieski | 1 084 zł |
Fjällräven Bergtagen 38 Plecak 56 cm komora na laptopa mountain blue - Męż | 1 158 zł |
Відеоогляди
Модификації FjallRaven Bergtagen 38 M/L
Ціни на FjallRaven Bergtagen 38 M/L |
---|---|---|---|---|
FjallRaven Bergtagen 30 30 л | від 714 zł | 3 пропозиції | ||
FjallRaven Bergtagen 38 M/L 38 л M/L | від 988 zł | 5 пропозицій | ||
FjallRaven Bergtagen 38 S/M 38 л S/M | від 948 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →