Рюкзак Ferrino Ultimate 35+5 40 л (75659NCC)
Відео 1Фото 15 |
Ferrino Ultimate 35+5 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ferrino 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ferrino.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ferrino Ultimate 35+5 40 л
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Ferrino Backpack Ultimate 35 5 Plecak Dorośli Unisex Wielobarwny Jeden roz | 1 029 zł |
Plecak turystyczny Ferrino Ultimate 35 l + 5 l | 1 290 zł |
Plecak wspinaczkowy Ferrino Ultimate 35+5 l black | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI | 1 049 zł |
Plecak alpinistyczny High Lab FERRINO Ultimate 35 + 5 | 1 290 zł |
Plecak turystyczny Ferrino Ultimate 35+5 Kolor: czarny | 957 zł |
Ferrino Ultimate 35+5l Backpack Czarny | 963 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →