Plecak Ortovox Peak 42 S 42 l (46266)
Zdjęcia 9 |
Ortovox Peak 42 S |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ortovox 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ortovox.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ortovox Peak 42 S 42 l
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ortovox Peak 42 S plecak turystyczny Safety Blue 42 litry 29 x 69 x 22 cmPas piersiowy.
Pasek kontrolny obciążenia.
Wyściełane szelki
Wyściełany pas biodrowy. Amazon.plZłóż skargę | 1 027 zł |
Ortovox Ortovox Peak 42 S Winetasting Outdoor plecak Violet 4626600002To jest automatyczne tłumaczenie wygenerowane przez software:WYTRZY Muziker.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 952 zł |
Plecak turystyczny ORTOVOX Peak 42 l S heritage blue | WYSYŁKA W 24H | 30Plecak Ortovox Peak 42 S | Rozmiar: 42 l | Kolor: Bordowy | Taniej o 12% | Zakup na Raty, Gwarancja 24mies. Sportano, profesj... więcejonalny sklep sportowy. Sportano.plZłóż skargę | 1 099 zł |
Plecak turystyczny ORTOVOX Peak 42 l S heritage blue | WYSYŁKA W 24H | 30 | 1 099 zł |
Ortovox Peak 42l S Backpack PurpurowyWszechstronny dla alpinistów Solidny, wielofunkcyjny plecak z krótkim tyłem na duże wysokości i do skialpinizmu:Ża TrekkinnDostawa: w Polsce Złóż skargę | 963 zł |
Ortovox Ortovox Peak 42 S Safety Blue Outdoor plecak Blue 4642200004To jest automatyczne tłumaczenie wygenerowane przez software: Niezwykle wytrzymały, funkcjonalny plecak wysokogórski dla alpi... więcejnistów. PEAK S to plecak do aktywności alpejskich, który został przystosowany specjalnie dla alpinistów z krótkim tyłem - „S” w nazwie oznacza SHORT. System nośny tego plecaka jest znacznie krótszy. Plecak stworzony na wycieczki alpejskie. Ten plecak jest bardzo wytrzymały dzięki zastosowaniu niezwykle odpornego na rozdarcia i ścieranie materiału Nylon 420D Manstar. Szerokie, wyściełane pasy barkowe i biodrowe równomiernie rozkładają ciężar ładunku między ramiona i biodra, zapewniając wysoki komfort noszenia. Obwodowy zamek błyskawiczny z przodu umożliwia bezpośredni dostęp do głównej komory. Ten plecak jest również kompatybilny z systemem nawadniania i zawiera obrazy sygnałów ratunkowych Alpine. To, co wyróżnia ten plecak, to system nośny wykonany z prasowanej szwajcarskiej wełny. Dzięki wełnie tył plecaka może wchłonąć prawie 30 razy więcej wilgoci niż porównywalny tył wykonany z pianki i jest prawie 7% bardziej oddychający. Kolejną zaletą wełny jest szybsze wysychanie powierzchni systemu nośnego. W pełni przylegający tył ściśle przylega do ciała i zapewnia optymalny rozkład ciężaru. Konstrukcja pleców składa się z dwóch aluminiowych rozpórek, które zapewniają dużą stabilność i gwarantują duży komfort, nawet gdy plecak jest mocno obciążony.
Materiał: Poliamid
Rodzaj działalności: Ski Touring;Trekkin Muziker.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 837 zł |
Ortovox Ortovox Peak 42 S Heritage Blue Outdoor plecak Blue 4626600001To jest automatyczne tłumaczenie wygenerowane przez software:WYTRZY Muziker.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 919 zł |
Seria Ortovox Alpine TourPorównaj w tabeli →
od 733 zł
trekkingowy, 30 l, na deskę, na narty, otwieranie boczne, rurka systemu hydracyjnego, kieszenie: góra, przód, na pasku, waga 820 g
od 737 zł
trekkingowy, 38 l, na deskę, na narty, otwieranie boczne, rurka systemu hydracyjnego, kieszenie: góra, przód, na pasku, waga 860 g
od 790 zł
trekkingowy, 32 l, na deskę, na narty, otwieranie boczne, rurka systemu hydracyjnego, kieszenie: góra, przód, na pasku, waga 840 g
od 860 zł
trekkingowy, 40 l, na deskę, na narty, otwieranie boczne, rurka systemu hydracyjnego, kieszenie: góra, przód, na pasku, waga 880 g
od 1 009 zł
trekkingowy, 40 l, sztywna rama nośna, rurka systemu hydracyjnego, kieszenie: góra, przód, na pasku, waga 1130 g
od 837 zł
trekkingowy, 42 l, na deskę, na narty, rurka systemu hydracyjnego, kieszenie: góra, na pasku, waga 1430 g
od 918 zł
trekkingowy, 45 l, na deskę, na narty, rurka systemu hydracyjnego, kieszenie: góra, na pasku, waga 1580 g
od 791 zł
trekkingowy, 32 l, na deskę, na narty, rurka systemu hydracyjnego, kieszenie: góra, na pasku, waga 1430 g
od 860 zł
trekkingowy, 35 l, na deskę, na narty, rurka systemu hydracyjnego, kieszenie: góra, przód, na pasku, waga 1500 g
Modyfikacje Ortovox Peak 42 S
Ceny na Ortovox Peak 42 S |
---|---|---|---|---|
Ortovox Peak 32 S 32 l | od 791 zł | 7 oferty | ||
Ortovox Peak 35 35 l | od 860 zł | 7 oferty | ||
Ortovox Peak 42 S 42 l | od 837 zł | 7 oferty | ||
Ortovox Peak 45 45 l | od 918 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 918 zł
trekkingowy, 45 l, na deskę, na narty, rurka systemu hydracyjnego, kieszenie: góra, na pasku, waga 1580 g
od 948 zł
trekkingowy, 38 l, na narty, rurka systemu hydracyjnego, kieszenie: góra, na pasku, 54x28x17 cm, waga 1540 g
od 810 zł
trekkingowy, 50 l, na narty, sztywna rama nośna, rurka systemu hydracyjnego, odblaskowy, kieszenie: góra, przód, na szelce, na pasku, 67x32x29 cm, waga 1550 g
od 737 zł
trekkingowy, 38 l, na deskę, na narty, otwieranie boczne, rurka systemu hydracyjnego, kieszenie: góra, przód, na pasku, waga 860 g
od 876 zł
trekkingowy, 40 l, na narty, rurka systemu hydracyjnego, kieszenie: góra, przód, na pasku, 30x68x20 cm, waga 1700 g
od 957 zł
trekkingowy, 40 l, na narty, sztywna rama nośna, rurka systemu hydracyjnego, Rolltop, kieszenie: góra, na pasku, 66x28x24 cm, waga 1280 g
od 854 zł
trekkingowy, 55 l, sztywna rama nośna, regulacja pleców, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, odblaskowy, kieszenie: góra, dół, na pasku, kieszeń-krab, 78x38x25 cm, waga 2200 g
od 796 zł
trekkingowy, 55 l, sztywna rama nośna, rurka systemu hydracyjnego, kieszenie: góra, na pasku, kieszeń-krab, 76x28x25 cm, waga 1270 g
od 840 zł
trekkingowy, 50 l, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, przód, dół, 74x31x25 cm, waga 2550 g
od 913 zł
trekkingowy, 60 l, sztywna rama nośna, regulacja pleców, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, odblaskowy, kieszenie: góra, dół, boczne, na pasku, kieszeń-krab, 75x34x25 cm, waga 2050 g
od 889 zł
trekkingowy, 60 l, sztywna rama nośna, regulacja pleców, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, przód, dół, na pasku, 78x31x26 cm, waga 2160 g
od 848 zł
trekkingowy, 55 l, sztywna rama nośna, regulacja pleców, otwieranie boczne, rurka systemu hydracyjnego, kieszenie: góra, przód, dół, na pasku, kieszeń-krab, 77x42x32 cm, waga 2120 g