Plecak Ortovox Peak 35 35 l (46258)
Zdjęcia 10 |
Ortovox Peak 35 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ortovox 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ortovox.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ortovox Peak 35 35 l
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ortovox Ortovox Peak 35 Heritage Blue Outdoor plecak Blue 4625800002To jest automatyczne tłumaczenie wygenerowane przez software:WYTRZY Muziker.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 884 zł |
Plecak turystyczny ORTOVOX Peak 35 l black raven | WYSYŁKA W 24H | 30 DNIPlecak Ortovox Peak 35 | Rozmiar: 35 l | Kolor: Czarny | Taniej o 28% | Zakup na Raty, Gwarancja 24mies. Sportano, profesjona... więcejlny sklep sportowy. Sportano.plZłóż skargę | 860 zł |
Plecak turystyczny ORTOVOX Peak 35 l black raven | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI | 860 zł |
Plecak Ortovox Peak 35 Kolor: czarny | 910 zł |
Ortovox Ortovox Peak 35 Black Raven Outdoor plecak Black 4625800001To jest automatyczne tłumaczenie wygenerowane przez software:WYTRZY Muziker.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 939 zł |
Ortovox Ortovox Peak 35 Winetasting Outdoor plecak Violet 4625800003To jest automatyczne tłumaczenie wygenerowane przez software:WYTRZY Muziker.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 879 zł |
Plecak turystyczny ORTOVOX Peak 35 l heritage blue | WYSYŁKA W 24H | 30 DNPlecak Ortovox Peak 35 | Rozmiar: 35 l | Kolor: Niebieski | Taniej o 28% | Zakup na Raty, Gwarancja 24mies. Sportano, profesj... więcejonalny sklep sportowy. Sportano.plZłóż skargę | 860 zł |
Seria Ortovox Alpine TourPorównaj w tabeli →
od 790 zł
trekkingowy, 32 l, na deskę, na narty, otwieranie boczne, rurka systemu hydracyjnego, kieszenie: góra, przód, na pasku, waga 840 g
od 860 zł
trekkingowy, 40 l, na deskę, na narty, otwieranie boczne, rurka systemu hydracyjnego, kieszenie: góra, przód, na pasku, waga 880 g
od 1 009 zł
trekkingowy, 40 l, sztywna rama nośna, rurka systemu hydracyjnego, kieszenie: góra, przód, na pasku, waga 1130 g
od 837 zł
trekkingowy, 42 l, na deskę, na narty, rurka systemu hydracyjnego, kieszenie: góra, na pasku, waga 1430 g
od 918 zł
trekkingowy, 45 l, na deskę, na narty, rurka systemu hydracyjnego, kieszenie: góra, na pasku, waga 1580 g
od 791 zł
trekkingowy, 32 l, na deskę, na narty, rurka systemu hydracyjnego, kieszenie: góra, na pasku, waga 1430 g
od 860 zł
trekkingowy, 35 l, na deskę, na narty, rurka systemu hydracyjnego, kieszenie: góra, przód, na pasku, waga 1500 g
od 733 zł
trekkingowy, 30 l, na deskę, na narty, otwieranie boczne, rurka systemu hydracyjnego, kieszenie: góra, przód, na pasku, waga 820 g
od 737 zł
trekkingowy, 38 l, na deskę, na narty, otwieranie boczne, rurka systemu hydracyjnego, kieszenie: góra, przód, na pasku, waga 860 g
Modyfikacje Ortovox Peak 35
Ceny na Ortovox Peak 35 |
---|---|---|---|---|
Ortovox Peak 32 S 32 l | od 791 zł | 7 oferty | ||
Ortovox Peak 35 35 l | od 860 zł | 7 oferty | ||
Ortovox Peak 42 S 42 l | od 837 zł | 7 oferty | ||
Ortovox Peak 45 45 l | od 918 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 737 zł
trekkingowy, 38 l, na deskę, na narty, otwieranie boczne, rurka systemu hydracyjnego, kieszenie: góra, przód, na pasku, waga 860 g
od 876 zł
trekkingowy, 40 l, na narty, rurka systemu hydracyjnego, kieszenie: góra, przód, na pasku, 30x68x20 cm, waga 1700 g
od 743 zł
trekkingowy, 35 l, na narty, sztywna rama nośna, rurka systemu hydracyjnego, odblaskowy, kieszenie: góra, przód, na szelce, na pasku, 62x30x26 cm, waga 1480 g
od 791 zł
trekkingowy, 32 l, na deskę, na narty, rurka systemu hydracyjnego, kieszenie: góra, na pasku, waga 1430 g
od 736 zł
trekkingowy, 44 l, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, przód, dół, na pasku, 72x37x29 cm, waga 1700 g
od 766 zł
trekkingowy, 35 l, na narty, sztywna rama nośna, otwieranie boczne, rurka systemu hydracyjnego, odblaskowy, kieszenie: góra, na pasku, kieszeń-krab, 79x36x24 cm, waga 1600 g
od 706 zł
trekkingowy, 45 l, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, przód, dół, 72x27x24 cm, waga 1750 g
od 639 zł
trekkingowy, 45 l, otwieranie boczne, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, przód, dół, na pasku, waga 1620 g
od 702 zł
trekkingowy, 38 l, na narty, sztywna rama nośna, rurka systemu hydracyjnego, odblaskowy, Rolltop, kieszenie: góra, boczne, na szelce, 55x28x28 cm, waga 960 g
od 887 zł
trekkingowy, 45 l, sztywna rama nośna, rurka systemu hydracyjnego, kieszenie: góra, na pasku, kieszeń-krab, 71x26x23 cm, waga 1210 g
od 910 zł
trekkingowy, 35 l, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, na pasku, 64x43x22 cm, waga 1550 g
od 808 zł
trekkingowy, 45 l, na deskę, sztywna rama nośna, rurka systemu hydracyjnego, odblaskowy, kieszenie: góra, na pasku, kieszeń-krab, 70x28x25 cm, waga 1650 g