Plecak Ortovox Peak Light 38 S 38 l (46286)
Wideo 1Zdjęcia 7 |
Ortovox Peak Light 38 S |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ortovox 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ortovox.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ortovox Peak Light 38 S 38 l
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ortovox Damski plecak Peak Light 38 S plecak turystyczny Dark Blood 38 litPas piersiowy z gwizdkiem
Uchwyt na pryszcze i kijki
Wodoodporne zamki błyskawiczne
Siatka na kask Amazon.plZłóż skargę | 995 zł |
Ortovox Ortovox Peak Light 38 S Dirty Daisy Outdoor plecak Yellow 46286000To jest automatyczne tłumaczenie wygenerowane przez software:LEKKI, BARDZO FUNKCJONALNY PLECAK DLA WYMAGAJĄCYCH ALPINISTÓW O KRÓTKICH PLECACH W przypadku PEAK LIGHT 38 S nazwa mówi sama za siebie: stworzony do najbardziej wymagających projektów szczytowych w wysokich górach, lekki, solidny i trwały plecak turystyczny z krótkim tyłem jest dostępny b... więcejez zbędnych ozdobników i przekonuje wszystkimi ważnymi uchwytami , jego minimalistyczny design i niska waga. Wszyscy, którzy chcą zaoszczędzić dodatkową wagę, mogą zdjąć pas biodrowy, pokrywę i wzmocnienie pleców, uchwyt na kilof i D-Skifix. W ten sposób i tak już niską wagę można w mgnieniu oka zredukować o kolejne 30%. Kolejną cechą szczególną jest innowacyjny SWISSWOOL HYBRID BACK SYSTEM: w szczególnie obciążonych obszarach styku trzy miękkie wkładki SWISSWOOL zapewniają komfort i dobry klimat ciała, pochłaniając dużo wilgoci bez uczucia wilgoci. Oznacza to, że nawet męczące przejścia w górach można wygodnie pokonać, a kolejny szczyt to czysta przyjemność. Ci, którzy wybiorą PEAK LIGHT 38 S, robią też coś dobrego dla środowiska górskiego: dwa główne materiały zewnętrzne są wykonane w 100% i 50% z poliamidu pochodzącego z recyklingu, co sprawia, że plecak jest nie tylko wyjątkowo zrównoważony, ale także wyjątkowo wytrzymały, odporny i trwały . Ponadto wszechstronny wszechstronny produkt nie zawiera PFC i jest produkowany w sposób neutralny dla klimatu. Przemyślane funkcje, niska waga i innowacyjny system pleców sprawiają, że PEAK LIGHT 38 S jest wysoce funkcjonalnym plecakiem dla alpinistów, gdzie rezygnacja oznacza większą funkcjonalność. PRZEGLĄD NAJWAŻNIEJSZYCH WYDARZEŃ Lekka, minimalistyczna konstrukcja SWISSWOOL HYBRID BACK SYSTEM zapewnia przyjemny komfort noszenia Szczególnie trwały dzięki materiałom pochodzącym z recyklingu CECHY PRODUKTU A-Skifix (klasyczny) D-Skifix (po przekątnej) Zdejmowany pas biodrowy Pas piersiowy z gwizdkiem sygnalizacyjnym Schowek w pokrywie z uchwytem na klucze Siatka na kask Zdejmowane wzmocnienie pleców Kieszeń na biodrze Schowek na mapę Pasek kompresyjny Pętle zębate Czekan i pętle na kijki turystyczne Wieszak na klucze Mocowanie liny Mocowanie kijków trekkingowych System pleców SWISSWOOL TEC KNIT Uchwyt na butelkę Kompatybilny z systemem hydracyjnym Obwodowy zamek błyskawiczny Wodoodporny zamek błyskawiczny 1 x karta awaryjna Top loader Niezwykle lekki MATERIAŁ PRZÓD MATERIAŁ: Poliamid 420 D RIPSTOP: 50% z recyklingu MATERIAŁ II: Poliamid 420 D: 100% z recyklingu SZWAJCARSKA WEŁNA Od 2011 roku używamy SWISSWOOL – włókien wełnianych ze Szwajcarii – jako materiału izolacyjnego. Zrównoważona wełna pochodzenia regionalnego, doskonale grzeje nawet gdy jest mokra, jest łatwa w pielęgnacji i zapewnia doskonały mikroklimat. ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ Bez PFC Ten produkt nie zawiera szkodliwych dla środowiska per- lub polifluorowanyc Muziker.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 871 zł |
Ortovox Ortovox Peak Light 38 S Black Raven Outdoor plecak Black 462860000To jest automatyczne tłumaczenie wygenerowane przez software:LEKKI, BARDZO FUNKCJONALNY PLECAK DLA WYMAGAJĄCYCH ALPINISTÓW O KRÓTKICH PLECACH W przypadku PEAK LIGHT 38 S nazwa mówi sama za siebie: stworzony do najbardziej wymagających projektów szczytowych w wysokich górach, lekki, solidny i trwały plecak turystyczny z krótkim tyłem jest dostępny b... więcejez zbędnych ozdobników i przekonuje wszystkimi ważnymi uchwytami , jego minimalistyczny design i niska waga. Wszyscy, którzy chcą zaoszczędzić dodatkową wagę, mogą zdjąć pas biodrowy, pokrywę i wzmocnienie pleców, uchwyt na kilof i D-Skifix. W ten sposób i tak już niską wagę można w mgnieniu oka zredukować o kolejne 30%. Kolejną cechą szczególną jest innowacyjny SWISSWOOL HYBRID BACK SYSTEM: w szczególnie obciążonych obszarach styku trzy miękkie wkładki SWISSWOOL zapewniają komfort i dobry klimat ciała, pochłaniając dużo wilgoci bez uczucia wilgoci. Oznacza to, że nawet męczące przejścia w górach można wygodnie pokonać, a kolejny szczyt to czysta przyjemność. Ci, którzy wybiorą PEAK LIGHT 38 S, robią też coś dobrego dla środowiska górskiego: dwa główne materiały zewnętrzne są wykonane w 100% i 50% z poliamidu pochodzącego z recyklingu, co sprawia, że plecak jest nie tylko wyjątkowo zrównoważony, ale także wyjątkowo wytrzymały, odporny i trwały . Ponadto wszechstronny wszechstronny produkt nie zawiera PFC i jest produkowany w sposób neutralny dla klimatu. Przemyślane funkcje, niska waga i innowacyjny system pleców sprawiają, że PEAK LIGHT 38 S jest wysoce funkcjonalnym plecakiem dla alpinistów, gdzie rezygnacja oznacza większą funkcjonalność. PRZEGLĄD NAJWAŻNIEJSZYCH WYDARZEŃ Lekka, minimalistyczna konstrukcja SWISSWOOL HYBRID BACK SYSTEM zapewnia przyjemny komfort noszenia Szczególnie trwały dzięki materiałom pochodzącym z recyklingu CECHY PRODUKTU A-Skifix (klasyczny) D-Skifix (po przekątnej) Zdejmowany pas biodrowy Pas piersiowy z gwizdkiem sygnalizacyjnym Schowek w pokrywie z uchwytem na klucze Siatka na kask Zdejmowane wzmocnienie pleców Kieszeń na biodrze Schowek na mapę Pasek kompresyjny Pętle zębate Czekan i pętle na kijki turystyczne Wieszak na klucze Mocowanie liny Mocowanie kijków trekkingowych System pleców SWISSWOOL TEC KNIT Uchwyt na butelkę Kompatybilny z systemem hydracyjnym Obwodowy zamek błyskawiczny Wodoodporny zamek błyskawiczny 1 x karta awaryjna Top loader Niezwykle lekki MATERIAŁ PRZÓD MATERIAŁ: Poliamid 420 D RIPSTOP: 50% z recyklingu MATERIAŁ II: Poliamid 420 D: 100% z recyklingu SZWAJCARSKA WEŁNA Od 2011 roku używamy SWISSWOOL – włókien wełnianych ze Szwajcarii – jako materiału izolacyjnego. Zrównoważona wełna pochodzenia regionalnego, doskonale grzeje nawet gdy jest mokra, jest łatwa w pielęgnacji i zapewnia doskonały mikroklimat. ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ Bez PFC Ten produkt nie zawiera szkodliwych dla środowiska per- lub polifluorowanyc Muziker.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 931 zł |
Ortovox Ortovox Peak Light 38 S Blue Lake Outdoor plecak Blue 4628300002To jest automatyczne tłumaczenie wygenerowane przez software:Lekki, bardzo funkcjonalny wysokogórski plecak turystyczny dla alpinistów z krótkimi plecami. Niezwykle lekki, a jednocześnie bardzo wytrzymały dzięki odpornej na zarysowania nylonowej tkaninie System nośny SWISSWOOL TEC KNIT zapewnia doskonałe zarządzanie temperaturą Wagę można zmniejszy... więcejć, zdejmując pas biodrowy, uchwyt na czekan lub komorę w pokrywie Obwodowy zamek błyskawiczny zapewniający szybki dostęp do głównej komory System nośny SWISSWOOL-TEC-K Muziker.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 737 zł |
Seria Ortovox Alpine TourPorównaj w tabeli →
od 733 zł
trekkingowy, 30 l, na deskę, na narty, otwieranie boczne, rurka systemu hydracyjnego, kieszenie: góra, przód, na pasku, waga 820 g
od 737 zł
trekkingowy, 38 l, na deskę, na narty, otwieranie boczne, rurka systemu hydracyjnego, kieszenie: góra, przód, na pasku, waga 860 g
od 790 zł
trekkingowy, 32 l, na deskę, na narty, otwieranie boczne, rurka systemu hydracyjnego, kieszenie: góra, przód, na pasku, waga 840 g
od 860 zł
trekkingowy, 40 l, na deskę, na narty, otwieranie boczne, rurka systemu hydracyjnego, kieszenie: góra, przód, na pasku, waga 880 g
od 1 009 zł
trekkingowy, 40 l, sztywna rama nośna, rurka systemu hydracyjnego, kieszenie: góra, przód, na pasku, waga 1130 g
od 837 zł
trekkingowy, 42 l, na deskę, na narty, rurka systemu hydracyjnego, kieszenie: góra, na pasku, waga 1430 g
od 918 zł
trekkingowy, 45 l, na deskę, na narty, rurka systemu hydracyjnego, kieszenie: góra, na pasku, waga 1580 g
od 791 zł
trekkingowy, 32 l, na deskę, na narty, rurka systemu hydracyjnego, kieszenie: góra, na pasku, waga 1430 g
od 860 zł
trekkingowy, 35 l, na deskę, na narty, rurka systemu hydracyjnego, kieszenie: góra, przód, na pasku, waga 1500 g
Wideo recenzje
Modyfikacje Ortovox Peak Light 38 S
Ceny na Ortovox Peak Light 38 S |
---|---|---|---|---|
Ortovox Peak Light 30 S 30 l | od 733 zł | 7 oferty | ||
Ortovox Peak Light 32 32 l | od 790 zł | 7 oferty | ||
Ortovox Peak Light 38 S 38 l | od 737 zł | 4 oferty | ||
Ortovox Peak Light 40 40 l | od 860 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 860 zł
trekkingowy, 35 l, na deskę, na narty, rurka systemu hydracyjnego, kieszenie: góra, przód, na pasku, waga 1500 g
od 876 zł
trekkingowy, 40 l, na narty, rurka systemu hydracyjnego, kieszenie: góra, przód, na pasku, 30x68x20 cm, waga 1700 g
od 860 zł
trekkingowy, 40 l, na deskę, na narty, otwieranie boczne, rurka systemu hydracyjnego, kieszenie: góra, przód, na pasku, waga 880 g
od 743 zł
trekkingowy, 35 l, na narty, sztywna rama nośna, rurka systemu hydracyjnego, odblaskowy, kieszenie: góra, przód, na szelce, na pasku, 62x30x26 cm, waga 1480 g
od 736 zł
trekkingowy, 44 l, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, przód, dół, na pasku, 72x37x29 cm, waga 1700 g
od 766 zł
trekkingowy, 35 l, na narty, sztywna rama nośna, otwieranie boczne, rurka systemu hydracyjnego, odblaskowy, kieszenie: góra, na pasku, kieszeń-krab, 79x36x24 cm, waga 1600 g
od 706 zł
trekkingowy, 45 l, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, przód, dół, 72x27x24 cm, waga 1750 g
od 639 zł
trekkingowy, 45 l, otwieranie boczne, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, przód, dół, na pasku, waga 1620 g
od 702 zł
trekkingowy, 38 l, na narty, sztywna rama nośna, rurka systemu hydracyjnego, odblaskowy, Rolltop, kieszenie: góra, boczne, na szelce, 55x28x28 cm, waga 960 g
od 887 zł
trekkingowy, 45 l, sztywna rama nośna, rurka systemu hydracyjnego, kieszenie: góra, na pasku, kieszeń-krab, 71x26x23 cm, waga 1210 g
od 836 zł
trekkingowy, 48 l, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, dół, na pasku, kieszeń-krab, 71x33x33 cm, waga 1580 g
od 808 zł
trekkingowy, 45 l, na deskę, sztywna rama nośna, rurka systemu hydracyjnego, odblaskowy, kieszenie: góra, na pasku, kieszeń-krab, 70x28x25 cm, waga 1650 g