Plecak Ortovox Peak Light 30 S 30 l (46284)
Wideo 1Zdjęcia 7 |
Ortovox Peak Light 30 S |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ortovox 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ortovox.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ortovox Peak Light 30 S 30 l
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ortovox Ortovox Peak Light 30 S Hot Coral Outdoor plecak Red 4626300004To jest automatyczne tłumaczenie wygenerowane przez software: Lekki, bardzo funkcjonalny plecak wysokogórski dla alpinistów.... więcejNowy PEAK LIGHT jest towarzyszem wymagających wycieczek alpejskich. Jest niezwykle lekki, techniczny i jeszcze bardziej funkcjonalny dzięki nowemu SWISSWOOL TEC KNIT BACK SYSTEM. PEAK LIGHT łączy w sobie stabilność, wygodę noszenia i niewielką wagę. Całkowity ciężar 1100 g można zmniejszyć o kolejne 380 g, po prostu usuwając górną, biodrową płetwę, drucianą ramę z tyłu i inne zewnętrzne opcje mocowania. PEAK LIGHT 32 dla mężczyzn i PEAK LIGHT 30 S z bardzo krótkim systemem nośnym to lekkie alpejskie buty stworzone z myślą o wymagających wyprawach alpejskich. Te plecaki są bardzo wytrzymałe, a jednocześnie niesamowicie lekkie dzięki zastosowaniu niezwykle odpornego na rozdarcia i ścieranie materiału Nylon 420D Oxford. Ta tkanina nylonowa jest jednym z najlżejszych materiałów. Materiał jest również powlekany PU, dzięki czemu jest wodoodporny. Nowa trójkątna konstrukcja wieczka pozwala na płynną regulację przy pomocy linki mocującej bez poślizgu. Pokrywę można całkowicie zdjąć lub schować w komorze głównej. Po umieszczeniu w głównej komorze zamek błyskawiczny pokrywy można nadal łatwo otworzyć. Komora w pokrywie ma dwie sekcje. Klejone szwy sprawiają, że wieko jest całkowicie wodoodporne.
Zaprojektowany w: Niemcy
Rodzaj działalności: Hiking;Climbing Muziker.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 824 zł |
Plecak wspinaczkowy damski ORTOVOX Peak Light 30 l S dark pacific | WYSYŁKPlecak Ortovox Peak Light 30 S | Rozmiar: 30 l | Kolor: Zielony | Taniej o 27% | Zakup na Raty, Gwarancja 24mies. Sportano, p... więcejrofesjonalny sklep sportowy. Sportano.plZłóż skargę | 800 zł |
Ortovox Peak Light 30s 30l Backpack CzerwonyWielkie wyzwania alpejskie czekają na Ciebie tego lata. Czy na Dent Blanche otoczonym potężnymi lodowcami, czy na wystającym... więcejWeisshorn w Alpach Wallis – nasze nowe światło szczytowe jest towarzyszem wymagających wycieczek alpejskich. Jest niezwykle lekki, techniczny, a nawet bardziej funkcjonalny dzięki nowemu systemowi dzianin Swisswool Tec.Swisswool-T TrekkinnDostawa: w Polsce Złóż skargę | 758 zł |
Ortovox Ortovox Peak Light 30 S Dark Pacific Outdoor plecak Green 46284000To jest automatyczne tłumaczenie wygenerowane przez software:LEKKI, BARDZO FUNKCJONALNY PLECAK DLA WYMAGAJĄCYCH ALPINISTÓW O... więcejKRÓTKICH PLECACH W przypadku PEAK LIGHT 30 S nazwa mówi sama za siebie: stworzony do najbardziej wymagających projektów szczytowych w wysokich górach, lekki, solidny i trwały plecak turystyczny z krótkim tyłem jest dostępny bez zbędnych ozdobników i przekonuje wszystkimi ważnymi uchwytami , jego minimalistyczny design i niska waga. Wszyscy, którzy chcą zaoszczędzić dodatkową wagę, mogą zdjąć pas biodrowy, pokrywę i wzmocnienie pleców, uchwyt na kilof i D-Skifix. W ten sposób i tak już niską wagę można w mgnieniu oka zredukować o kolejne 30%. Kolejną cechą szczególną jest innowacyjny SWISSWOOL HYBRID BACK SYSTEM: w szczególnie obciążonych obszarach styku trzy miękkie wkładki SWISSWOOL zapewniają wygodę i dobry klimat ciała, pochłaniając dużo wilgoci bez uczucia wilgoci. Oznacza to, że nawet męczące przejścia w górach można wygodnie pokonać, a kolejny szczyt to czysta przyjemność. Ci, którzy wybiorą PEAK LIGHT 30 S, robią też coś dobrego dla górskiego środowiska: dwa główne materiały zewnętrzne są wykonane w 100% i 50% z poliamidu pochodzącego z recyklingu, co sprawia, że plecak jest nie tylko wyjątkowo zrównoważony, ale także niezwykle wytrzymały, odporny i trwały . Ponadto wszechstronny wszechstronny produkt nie zawiera PFC i jest produkowany w sposób neutralny dla klimatu. Przemyślane funkcje, niska waga i innowacyjny system pleców sprawiają, że PEAK LIGHT 30 S jest wysoce funkcjonalnym plecakiem dla alpinistów, gdzie rezygnacja oznacza większą funkcjonalność. PRZEGLĄD NAJWAŻNIEJSZYCH WYDARZEŃ Lekka, minimalistyczna konstrukcja SWISSWOOL HYBRID BACK SYSTEM zapewnia przyjemny komfort noszenia Szczególnie trwały dzięki materiałom pochodzącym z recyklingu CECHY PRODUKTU A-Skifix (klasyczny) D-Skifix (po przekątnej) Zdejmowany pas biodrowy Pas piersiowy z gwizdkiem sygnalizacyjnym Schowek w pokrywie z uchwytem na klucze Siatka na kask Zdejmowane wzmocnienie pleców Kieszeń na biodrze Schowek na mapę Pasek kompresyjny Pętle zębate Czekan i pętle na kijki turystyczne Wieszak na klucze Mocowanie liny Mocowanie kijków trekkingowych System pleców SWISSWOOL TEC KNIT Uchwyt na butelkę Kompatybilny z systemem hydracyjnym Obwodowy zamek błyskawiczny Wodoodporny zamek błyskawiczny 1 x karta awaryjna Top loader Niezwykle lekki MATERIAŁ PRZÓD MATERIAŁ: Poliamid 420 D RIPSTOP: 50% z recyklingu MATERIAŁ II: Poliamid 420 D: 100% z recyklingu SZWAJCARSKA WEŁNA Od 2011 roku używamy SWISSWOOL – włókien wełnianych ze Szwajcarii – jako materiału izolacyjnego. Zrównoważona wełna pochodzenia regionalnego, doskonale grzeje nawet gdy jest mokra, jest łatwa w pielęgnacji i zapewnia doskonały mikroklimat. ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ Bez PFC Ten produkt nie zawiera szkodliwych dla środowiska per- lub polifluorowanyc Muziker.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 806 zł |
Ortovox Ortovox Peak Light 30 S Safety Blue Outdoor plecak Blue 4626300003To jest automatyczne tłumaczenie wygenerowane przez software:SKALOW Muziker.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 733 zł |
Ortovox Peak Light 30l S Backpack NiebieskiLekki, bardzo funkcjonalny plecak dla wymagających alpinistów z krótkim tyłem:Z Peak Light 30 S, nazwa mówi sama za siebie: S... więcejtworzony do najbardziej wymagających projektów szczytowych w wysokich górach, lekki, solidny i trwały plecak turystyczny z krótkim tyłem jest dostarczany bez zbędnych dodatków i przekonuje wszystkimi ważnymi uchwytami , jego minimalistyczny design i niska waga.Wszyscy, którzy chcą zaoszczędzić dodatkowy ciężar, mogą zdjąć pas biodrowy, wzmocnienie pokrywy i pleców, uchwyt na kilof i D-Skifix. W ten sposób i tak już niską wagę można w mgnieniu oka zredukować o kolejne 30%. Kolejną cechą szczególną jest innowacyjny hybrydowy system pleców Swisswool: w szczególnie obciążonych obszarach styku trzy miękkie podkładki z wełny szwajcarskiej zapewniają komfort i dobry klimat ciała, pochłaniając dużo wilgoci bez uczucia wilgoci. Oznacza to, że nawet męczące przejścia w górach można wygodnie pokonać, a następny szczyt będzie przyjemnością.C TrekkinnDostawa: w Polsce Złóż skargę | 847 zł |
Ortovox Peak Light 30l S Backpack PurpurowyLekki, bardzo funkcjonalny plecak dla wymagających alpinistów z krótkim tyłem:Z Peak Light 30 S, nazwa mówi sama za siebie: S... więcejtworzony do najbardziej wymagających projektów szczytowych w wysokich górach, lekki, solidny i trwały plecak turystyczny z krótkim tyłem jest dostarczany bez zbędnych dodatków i przekonuje wszystkimi ważnymi uchwytami , jego minimalistyczny design i niska waga.Wszyscy, którzy chcą zaoszczędzić dodatkowy ciężar, mogą zdjąć pas biodrowy, wzmocnienie pokrywy i pleców, uchwyt na kilof i D-Skifix. W ten sposób i tak już niską wagę można w mgnieniu oka zredukować o kolejne 30%. Kolejną cechą szczególną jest innowacyjny hybrydowy system pleców Swisswool: w szczególnie obciążonych obszarach styku trzy miękkie podkładki z wełny szwajcarskiej zapewniają komfort i dobry klimat ciała, pochłaniając dużo wilgoci bez uczucia wilgoci. Oznacza to, że nawet męczące przejścia w górach można wygodnie pokonać, a następny szczyt będzie przyjemnością.C TrekkinnDostawa: w Polsce Złóż skargę | 847 zł |
Seria Ortovox Alpine TourPorównaj w tabeli →
od 733 zł
trekkingowy, 30 l, na deskę, na narty, otwieranie boczne, rurka systemu hydracyjnego, kieszenie: góra, przód, na pasku, waga 820 g
od 737 zł
trekkingowy, 38 l, na deskę, na narty, otwieranie boczne, rurka systemu hydracyjnego, kieszenie: góra, przód, na pasku, waga 860 g
od 790 zł
trekkingowy, 32 l, na deskę, na narty, otwieranie boczne, rurka systemu hydracyjnego, kieszenie: góra, przód, na pasku, waga 840 g
od 860 zł
trekkingowy, 40 l, na deskę, na narty, otwieranie boczne, rurka systemu hydracyjnego, kieszenie: góra, przód, na pasku, waga 880 g
od 1 009 zł
trekkingowy, 40 l, sztywna rama nośna, rurka systemu hydracyjnego, kieszenie: góra, przód, na pasku, waga 1130 g
od 837 zł
trekkingowy, 42 l, na deskę, na narty, rurka systemu hydracyjnego, kieszenie: góra, na pasku, waga 1430 g
od 918 zł
trekkingowy, 45 l, na deskę, na narty, rurka systemu hydracyjnego, kieszenie: góra, na pasku, waga 1580 g
od 791 zł
trekkingowy, 32 l, na deskę, na narty, rurka systemu hydracyjnego, kieszenie: góra, na pasku, waga 1430 g
od 860 zł
trekkingowy, 35 l, na deskę, na narty, rurka systemu hydracyjnego, kieszenie: góra, przód, na pasku, waga 1500 g
Wideo recenzje
Modyfikacje Ortovox Peak Light 30 S
Ceny na Ortovox Peak Light 30 S |
---|---|---|---|---|
Ortovox Peak Light 30 S 30 l | od 733 zł | 7 oferty | ||
Ortovox Peak Light 32 32 l | od 790 zł | 7 oferty | ||
Ortovox Peak Light 38 S 38 l | od 737 zł | 4 oferty | ||
Ortovox Peak Light 40 40 l | od 860 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 790 zł
trekkingowy, 32 l, na deskę, na narty, otwieranie boczne, rurka systemu hydracyjnego, kieszenie: góra, przód, na pasku, waga 840 g
od 743 zł
trekkingowy, 35 l, na narty, sztywna rama nośna, rurka systemu hydracyjnego, odblaskowy, kieszenie: góra, przód, na szelce, na pasku, 62x30x26 cm, waga 1480 g
od 876 zł
trekkingowy, 40 l, na narty, rurka systemu hydracyjnego, kieszenie: góra, przód, na pasku, 30x68x20 cm, waga 1700 g
od 860 zł
trekkingowy, 35 l, na deskę, na narty, rurka systemu hydracyjnego, kieszenie: góra, przód, na pasku, waga 1500 g
od 810 zł
trekkingowy, 35 l, na narty, sztywna rama nośna, otwieranie boczne, rurka systemu hydracyjnego, odblaskowy, kieszenie: góra, na pasku, kieszeń-krab, 74x36x24 cm, waga 1530 g
od 702 zł
trekkingowy, 38 l, na narty, sztywna rama nośna, rurka systemu hydracyjnego, odblaskowy, Rolltop, kieszenie: góra, boczne, na szelce, 55x28x28 cm, waga 960 g
od 693 zł
trekkingowy, 30 l, na narty, rurka systemu hydracyjnego, kieszenie: góra, 55x26x22 cm, waga 1040 g
od 662 zł
trekkingowy, 36 l, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, przód, dół, na pasku, 71x37x27 cm, waga 1500 g
od 516 zł
trekkingowy, 40 l, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, odblaskowy, kieszenie: góra, przód, dół, na pasku, 75x31x26 cm, waga 1430 g
od 750 zł
trekkingowy, 40 l, sztywna rama nośna, rurka systemu hydracyjnego, kieszenie: góra, na pasku, 66x29x25 cm, waga 1150 g
od 734 zł
trekkingowy, 40 l, sztywna rama nośna, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, dół, boczne, na pasku, kieszeń-krab, 65x32x24 cm, waga 1620 g
od 786 zł
trekkingowy, 32 l, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, odblaskowy, kieszenie: góra, boczne, na pasku, 66x29x20 cm, waga 1150 g