Plecak Ortovox Peak 32 S 32 l (46257)
Zdjęcia 7 |
Ortovox Peak 32 S |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ortovox 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ortovox.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ortovox Peak 32 S 32 l
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ortovox Peak 32 S plecak 62 cm 32 l Dark Blood czerwony - 4642100004 46421Pas piersiowy.
Pasek kontrolny obciążenia.
Wyściełane szelki
Wyściełany pas biodrowy. Amazon.plZłóż skargę | 940 zł |
Ortovox Ortovox Peak 32 S Cengia Rossa Outdoor plecak Red 4625700002To jest automatyczne tłumaczenie wygenerowane przez software:WYTRZY Muziker.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 870 zł |
Plecak turystyczny ORTOVOX Peak 35 l S cengia rossa | WYSYŁKA W 24H | 30 DPlecak Ortovox Peak 35 S | Rozmiar: 32 L | Kolor: Czerwony | Taniej o 28% | Zakup na Raty, Gwarancja 24mies. Sportano, profes... więcejjonalny sklep sportowy. Sportano.plZłóż skargę | 860 zł |
Plecak turystyczny ORTOVOX Peak 35 l S cengia rossa | WYSYŁKA W 24H | 30 D | 860 zł |
Ortovox Peak 32l S Backpack CzerwonyWszechstronny dla alpinistów Solidny, wielofunkcyjny plecak z krótkim tyłem na duże wysokości i do skialpinizmu:Ża TrekkinnDostawa: w Polsce Złóż skargę | 925 zł |
Ortovox Ortovox Peak 32 S Night Blue Outdoor plecak Blue 4642100003To jest automatyczne tłumaczenie wygenerowane przez software:Plecak został specjalnie przystosowany dla alpinistów z krótkim... więcejgrzbietem. Plecak jest bardzo wytrzymały dzięki niezwykle odpornemu na rozdarcia i ścieranie materiałowi Nylon 420D Manstar. Przedni zamek na obwodzie umożliwia bezpośredni dostęp do głównej komory. Szerokie, wyściełane paski na ramiona i biodra rozkładają ciężar ładunku równomiernie między ramiona i biodra, zapewniając wysoki komfort noszenia. Plecak ma również wysoką ocenę dzięki oddzielnemu przedziałowi bezpieczeństwa, opcjom mocowania liny, czekana i raków, a także oddzielnemu przedziałowi na mapy i kieszeni na biodro. Ten plecak jest również kompatybilny z systemem nawadniania i zawiera obrazy sygnałów alarmowych Alpine.
Długość tyłu: Krótka
Kraj pochodzenia: Wietnam
Materia Muziker.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 791 zł |
Ortovox Ortovox Peak 32 S Black Raven Outdoor plecak Black 4625700001To jest automatyczne tłumaczenie wygenerowane przez software:WYTRZY Muziker.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 870 zł |
Seria Ortovox Alpine TourPorównaj w tabeli →
od 733 zł
trekkingowy, 30 l, na deskę, na narty, otwieranie boczne, rurka systemu hydracyjnego, kieszenie: góra, przód, na pasku, waga 820 g
od 737 zł
trekkingowy, 38 l, na deskę, na narty, otwieranie boczne, rurka systemu hydracyjnego, kieszenie: góra, przód, na pasku, waga 860 g
od 790 zł
trekkingowy, 32 l, na deskę, na narty, otwieranie boczne, rurka systemu hydracyjnego, kieszenie: góra, przód, na pasku, waga 840 g
od 860 zł
trekkingowy, 40 l, na deskę, na narty, otwieranie boczne, rurka systemu hydracyjnego, kieszenie: góra, przód, na pasku, waga 880 g
od 1 009 zł
trekkingowy, 40 l, sztywna rama nośna, rurka systemu hydracyjnego, kieszenie: góra, przód, na pasku, waga 1130 g
od 837 zł
trekkingowy, 42 l, na deskę, na narty, rurka systemu hydracyjnego, kieszenie: góra, na pasku, waga 1430 g
od 918 zł
trekkingowy, 45 l, na deskę, na narty, rurka systemu hydracyjnego, kieszenie: góra, na pasku, waga 1580 g
od 791 zł
trekkingowy, 32 l, na deskę, na narty, rurka systemu hydracyjnego, kieszenie: góra, na pasku, waga 1430 g
od 860 zł
trekkingowy, 35 l, na deskę, na narty, rurka systemu hydracyjnego, kieszenie: góra, przód, na pasku, waga 1500 g
Modyfikacje Ortovox Peak 32 S
Ceny na Ortovox Peak 32 S |
---|---|---|---|---|
Ortovox Peak 32 S 32 l | od 791 zł | 7 oferty | ||
Ortovox Peak 35 35 l | od 860 zł | 7 oferty | ||
Ortovox Peak 42 S 42 l | od 837 zł | 7 oferty | ||
Ortovox Peak 45 45 l | od 918 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 876 zł
trekkingowy, 40 l, na narty, rurka systemu hydracyjnego, kieszenie: góra, przód, na pasku, 30x68x20 cm, waga 1700 g
od 860 zł
trekkingowy, 40 l, na deskę, na narty, otwieranie boczne, rurka systemu hydracyjnego, kieszenie: góra, przód, na pasku, waga 880 g
od 860 zł
trekkingowy, 35 l, na deskę, na narty, rurka systemu hydracyjnego, kieszenie: góra, przód, na pasku, waga 1500 g
od 743 zł
trekkingowy, 35 l, na narty, sztywna rama nośna, rurka systemu hydracyjnego, odblaskowy, kieszenie: góra, przód, na szelce, na pasku, 62x30x26 cm, waga 1480 g
od 766 zł
trekkingowy, 35 l, na narty, sztywna rama nośna, otwieranie boczne, rurka systemu hydracyjnego, odblaskowy, kieszenie: góra, na pasku, kieszeń-krab, 79x36x24 cm, waga 1600 g
od 702 zł
trekkingowy, 38 l, na narty, sztywna rama nośna, rurka systemu hydracyjnego, odblaskowy, Rolltop, kieszenie: góra, boczne, na szelce, 55x28x28 cm, waga 960 g
od 693 zł
trekkingowy, 30 l, na narty, rurka systemu hydracyjnego, kieszenie: góra, 55x26x22 cm, waga 1040 g
od 700 zł
trekkingowy, 36 l, sztywna rama nośna, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, odblaskowy, kieszenie: góra, boczne, na pasku, kieszeń-krab, 66x32x22 cm, waga 1490 g
od 910 zł
trekkingowy, 35 l, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, na pasku, 64x43x22 cm, waga 1550 g
od 682 zł
trekkingowy, 41 l, rurka systemu hydracyjnego, kieszenie: góra, na pasku, kieszeń-krab, 80x33x30 cm, waga 1200 g
od 875 zł
trekkingowy, 35 l, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, na pasku, 60x28x20 cm, waga 1400 g
od 682 zł
trekkingowy, 42 l, sztywna rama nośna, rurka systemu hydracyjnego, kieszenie: góra, na pasku, 68x29x26 cm, waga 1180 g