Plecak Salewa Randonnee 36 36 l (00-0000001249)
Wideo 1Zdjęcia 10 |
Salewa Randonnee 36 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Salewa 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Salewa.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Salewa Randonnee 36
Ceny na Salewa Randonnee 36 |
---|---|---|---|---|
Salewa Randonnee 30 W 30 l | od 554 zł | 6 oferty | ||
Salewa Randonnee 32 32 l | od 556 zł | 8 oferty | ||
Salewa Randonnee 36 36 l | od 592 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →