Plecak Salewa Winter Mate 30 30 l
Zdjęcia 11 |
Salewa Winter Mate 30 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Salewa 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Salewa.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Salewa Winter Mate 30 30 l
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Salewa Winter Mate plecak 30 l rozmiar uniwersalny 00-0000001297 | 458 zł |
Salewa Winter Mate 30l Backpack Niebieski | 449 zł |
Salewa Winter Mate 30l Backpack Szary | 453 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →