Рюкзак Salewa Winter Mate 30 30 л
Фото 11 |
Salewa Winter Mate 30 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Salewa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Salewa.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Salewa Winter Mate 30 30 л
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Salewa Unisex Winter Mate 30 l plecak rozmiar uniwersalny Blue Depth jeden | 479 zł |
Plecak skiturowy męski Salewa WINTER MATE 30L granatowy 00-00000012973326 | 521 zł |
Salewa Winter Mate 30l Backpack Niebieski | 440 zł |
Salewa Winter Mate 30l Backpack Szary | 409 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →