Рюкзак Salewa Ultralight 22 22 л
Фото 11 |
Salewa Ultralight 22 15 л22 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Salewa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Salewa.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Salewa Ultralight 22 22 л
Усі ціни 15 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Salewa Ultralekki plecak unisex 22 l 00-0000001420 | 140 zł |
Salewa Ultralight 22l Backpack Zielony | 127 zł |
Salewa Ultralight plecak unisex 22 l 00-0000001420 | 201 zł |
Salewa Uniseks Ultralight 22 L 00-0000001420 Plecak Flame 22 L | 140 zł |
Salewa Uniseks Ultralight 22 L Plecak Alloy 22 l 00-0000001420 | 203 zł |
ще 10 пропозицій
Модификації Salewa Ultralight 22
Ціни на Salewa Ultralight 22 |
---|---|---|---|---|
Salewa Ultralight 15 15 л | від 110 zł | 13 пропозицій | ||
Salewa Ultralight 22 22 л | від 126 zł | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →