Plecak Osprey Nebula 32 l
Wideo 1Zdjęcia 19 |
Osprey Nebula |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Osprey 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Osprey.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Osprey Nebula 32 l
Wszystkie ceny 21 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
OSPREY Nebula Plecak Codzienny Unisex Reverie Zielony/Cetacean Blue O/S Ta | 483 zł |
Plecak turystyczny z kieszenią na laptopa 14'' Osprey Nebula black - ONE S | 566 zł |
Plecak turystyczny Osprey Nebula 32L OS1-269/1 czarny OneSize | 630 zł |
Osprey Nebula Plecak 49 cm komora na laptopa green tunnel-brindle brown - | 504 zł |
Plecak miejski Osprey Nebula 32 l reverie green/cetacean blue | WYSYŁKA W | 520 zł |
pokaż 16 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →