Plecak FjallRaven Vardag 25 25 l
Wideo 2Zdjęcia 13 |
FjallRaven Vardag 25 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog FjallRaven 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele FjallRaven.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup FjallRaven Vardag 25 25 l
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
FJALLRAVEN Vardag 25 plecak dzienny uniseks zielony zielony Rozmiar uniwer | 484 zł |
Fjällräven Fjällräven Vardag 25 Acorn 25 L Plecak Brown F27241-166 | 276 zł |
Plecak miejski Fjallraven Vardag 25 acorn - ONE SIZE | 356 zł |
Plecak Fjallraven Vardag 25 - black | 382 zł |
Plecak Fjallraven Vardag 25 - fog | 357 zł |
pokaż 11 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje FjallRaven Vardag 25
Ceny na FjallRaven Vardag 25 |
---|---|---|---|---|
FjallRaven Vardag Mini 6.5 l | od 237 zł | 3 oferty | ||
FjallRaven Vardag 16 16 l | od 296 zł | 18 oferty | ||
FjallRaven Vardag 25 25 l | od 276 zł | 22 oferty | ||
FjallRaven Vardag 28 28 l | od 416 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →