Plecak Osprey Quasar 26 26 l
Wideo 1Zdjęcia 20 |
Osprey Quasar 26 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Osprey 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Osprey.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Osprey Quasar 26 26 l
Wszystkie ceny 19 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
OSPREY Quasar Plecak Codzienny Unisex Silver Lining/Tunnel Vision O/S Tail | 353 zł |
Osprey Osprey Quasar II Black 26 L Plecak Black 10026268OSP | 398 zł |
Plecak miejski Osprey Quasar 26 l black | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI NA ZWROT | 450 zł |
Plecak turystyczny Osprey Quasar II Kolor: czarny | 448 zł |
pokaż 14 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →