Plecak Osprey Daylite Plus 20 l
Wideo 16Zdjęcia 14 |
Osprey Daylite Plus |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Osprey 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Osprey.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Osprey Daylite Plus 20 l
Wszystkie ceny 24 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Osprey Daylite Plus Commuter plecak kosmiczny czerwony 10003234 | 275 zł |
Osprey Osprey Daylite Plus 10005523 | 286 zł |
Plecak miejski Osprey Daylite Plus 20 l jetstream blue/cascade blue | WYSY | 290 zł |
Plecak miejski Osprey Daylite Plus Earth 20 Blue Tang | 359 zł |
Plecak miejski Osprey Daylite Plus 20 l jetstream blue/cascade blue | WYSY | 290 zł |
pokaż 19 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →