Plecak Osprey Duro 6 6 l
Wideo 3Zdjęcia 5 |
Osprey Duro 6 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Osprey 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Osprey.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Osprey Duro 6 6 l
Wszystkie ceny 21 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Osprey Osprey Duro 6 Blue Sky L Plecak do biegania Blue 10020674OSP01L | 515 zł |
PLECAK BIEGOWY DURO 6-BLUE SKY | 418 zł |
Kamizelka do biegania Osprey Duro 6 Rozmiar plecaka: M / Kolor: niebieski | 582 zł |
Osprey Duro Hydration Vest 6l Niebieski L | 419 zł |
Osprey Duro 6 Hydration Backpack Szary L | 480 zł |
pokaż 16 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Osprey Duro 6
Ceny na Osprey Duro 6 |
---|---|---|---|---|
Osprey Duro 1.5L 1.5 l | od 315 zł | 18 oferty | ||
Osprey Duro 6 6 l | od 378 zł | 22 oferty | ||
Osprey Duro 15 15 l | od 500 zł | 13 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →