Plecak Osprey Arcane Tote 20 l
Wideo 6Zdjęcia 19 |
Osprey Arcane Tote |
|
Wyposażony w długie rączki naramienne do noszenia na ramieniu.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Osprey 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Osprey.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Osprey Arcane Tote 20 l
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Osprey Unisex Arcane torba do noszenia plecak na co dzień 1 opakowanie 100 | 445 zł |
Plecak Osprey Arcane Totepack - Alium Red / Brindle Brown | 580 zł |
Osprey Arcane Tote Pack 20l Backpack Niebieski | 405 zł |
Osprey Plecak Arcane Tote Multi O/S 10002085 | 763 zł |
Osprey Plecak unisex Arcane Tote Pack 10005627 | 445 zł |
pokaż 5 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →