Plecak Osprey Raven 14 14 l
Zdjęcia 6 |
Osprey Raven 14 10 l14 l |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Osprey 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Osprey.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Osprey Raven 14 14 l
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Osprey Osprey Raven 14 Space Travel Grey Plecak Grey 10005050To jest automatyczne tłumaczenie wygenerowane przez software:Dla rowerzystów górskich, którzy chcą spędzić najlepszy czas na szlaku, od toczenia singletracku po park zjazdowy, Raptor 14-litrowy to wiodący w swojej kategorii plecak o najlepszych osiągach w swojej klasie. Wyposażony w zbiornik Hydraulics™ nowej generacji i solidny zestaw funkcji stwo... więcejrzonych z myślą o Twoich największych całodziennych wyprawach, nic dziwnego, że jest ulubieńcem rowerzystów górskich na całym świecie. Cechy Odporna na zarysowania, tłoczona na gorąco, zapinana na zamek kieszeń z ukośnym przecięciem na okulary przeciwsłoneczn Muziker.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 634 zł |
Plecak Osprey Raven 14L#html-body [data-pb-style= Sprint-rowery.plZłóż skargę | 679 zł |
Osprey Osprey Raven 14 Aprium Purple Plecak Violet 10005052To jest automatyczne tłumaczenie wygenerowane przez software:Dla rowerzystów górskich, którzy chcą spędzić najlepszy czas na szlaku, od toczenia singletracku po park zjazdowy, Raptor 14-litrowy to wiodący w swojej kategorii plecak o najlepszych osiągach w swojej klasie. Wyposażony w zbiornik Hydraulics™ nowej generacji i solidny zestaw funkcji stwo... więcejrzonych z myślą o Twoich największych całodziennych wyprawach, nic dziwnego, że jest ulubieńcem rowerzystów górskich na całym świecie. Cechy Odporna na zarysowania, tłoczona na gorąco, zapinana na zamek kieszeń z ukośnym przecięciem na okulary przeciwsłoneczn Muziker.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 605 zł |
Seria Osprey BikingPorównaj w tabeli →
od 591 zł
sportowy, damski, 14 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, odblaskowy, kieszenie: góra, przód, dół, na pasku, kieszeń-krab, 43x21x25 cm, waga 740 g
od 394 zł
sportowy, 12 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, odblaskowy, kieszenie: góra, przód, kieszeń-krab, 46x27x23 cm, waga 800 g
od 197 zł
sportowy, damski, 8 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, odblaskowy, kieszenie: góra, przód, kieszeń-krab, 43x22x19 cm, waga 490 g
od 481 zł
sportowy, 10 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, odblaskowy, kieszenie: góra, na pasku, kieszeń-krab, 48x22x23 cm, waga 700 g
od 307 zł
sportowy, 8 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, odblaskowy, kieszenie: góra, przód, kieszeń-krab, 47x22x18 cm, waga 530 g
od 464 zł
rekreacyjny, 18 l, brak komory na laptopa, sztywna rama nośna, regulacja pleców, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, odblaskowy, kieszenie: przód, dół, boczne, na pasku, 55x27x19 cm, waga 1000 g
od 371 zł
sportowy, 12 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, odblaskowy, kieszenie: góra, przód, na pasku, kieszeń-krab, 47x23x22 cm, waga 660 g
od 456 zł
rekreacyjny, 20 l, brak komory na laptopa, sztywna rama nośna, regulacja pleców, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, odblaskowy, kieszenie: przód, dół, boczne, na pasku, 55x27x19 cm, waga 1000 g
od 358 zł
sportowy, damski, 12 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, odblaskowy, kieszenie: góra, przód, na pasku, kieszeń-krab, 43x23x23 cm, waga 600 g
od 254 zł
sportowy, 7 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, odblaskowy, kieszenie: góra, przód, 46x19x17 cm, waga 360 g
od 430 zł
sportowy, damski, 12 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, odblaskowy, kieszenie: góra, przód, 46x27x23 cm, waga 740 g
od 389 zł
sportowy, damski, 5 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, odblaskowy, kieszenie: góra, przód, 45x27x17 cm, waga 570 g
od 559 zł
sportowy, 14 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, odblaskowy, kieszenie: góra, przód, dół, na pasku, kieszeń-krab, 48x22x25 cm, waga 800 g
od 605 zł
sportowy, damski, 14 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, kieszenie: góra, przód, dół, boczne, na pasku, kieszeń-krab, 42x22x24 cm, waga 700 g
od 158 zł
sportowy, 1.5 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, odblaskowy, 42x20x10 cm, waga 220 g
od 599 zł
sportowy, damski, 10 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, kieszenie: góra, przód, dół, na pasku, 42x22x19 cm, waga 600 g
od 440 zł
sportowy, damski, 20 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, odblaskowy, kieszenie: góra, przód, na pasku, kieszeń-krab, 48x27x28 cm, waga 860 g
od 552 zł
sportowy, 10 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, kieszenie: góra, przód, dół, na pasku, 47x22x18 cm, waga 640 g
od 530 zł
rekreacyjny, damski, 22 l, brak komory na laptopa, sztywna rama nośna, rurka systemu hydracyjnego, odblaskowy, kieszenie: góra, na pasku, kieszeń-krab, 57x26x22 cm, waga 900 g
od 429 zł
rekreacyjny, 20 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, odblaskowy, kieszenie: góra, kieszeń-krab, 48x28x27 cm, waga 900 g
Modyfikacje Osprey Raven 14
Ceny na Osprey Raven 14 |
---|---|---|---|---|
Osprey Raven 10 10 l | od 599 zł | 3 oferty | ||
Osprey Raven 14 14 l | od 605 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 358 zł
sportowy, damski, 12 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, odblaskowy, kieszenie: góra, przód, na pasku, kieszeń-krab, 43x23x23 cm, waga 600 g
od 591 zł
sportowy, damski, 14 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, odblaskowy, kieszenie: góra, przód, dół, na pasku, kieszeń-krab, 43x21x25 cm, waga 740 g
od 371 zł
sportowy, 12 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, odblaskowy, kieszenie: góra, przód, na pasku, kieszeń-krab, 47x23x22 cm, waga 660 g
od 559 zł
sportowy, 14 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, odblaskowy, kieszenie: góra, przód, dół, na pasku, kieszeń-krab, 48x22x25 cm, waga 800 g
od 532 zł
sportowy, damski, 18 l, brak komory na laptopa, sztywna rama nośna, rurka systemu hydracyjnego, odblaskowy, kieszenie: góra, boczne, na szelce, na pasku, 52x26x26 cm, waga 821 g
od 178 zł
sportowy, 13 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, odblaskowy, 43x26x20 cm, waga 500 g
od 643 zł
sportowy, 16 l, brak komory na laptopa, sztywna rama nośna, rurka systemu hydracyjnego, kieszenie: góra, przód, na pasku, kieszeń-krab, 50x25x13 cm, waga 1050 g
od 394 zł
sportowy, 12 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, odblaskowy, kieszenie: góra, przód, kieszeń-krab, 46x27x23 cm, waga 800 g
od 600 zł
rekreacyjny, sportowy, 14 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, odblaskowy, kieszenie: góra, przód, boczne, 48x30x23 cm, waga 1100 g
od 552 zł
sportowy, 10 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, kieszenie: góra, przód, dół, na pasku, 47x22x18 cm, waga 640 g
od 479 zł
sportowy, 12 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, kieszenie: przód, kieszeń-krab, 42x26x13 cm, waga 793 g
od 646 zł
rekreacyjny, sportowy, trekkingowy, 20 l, rurka systemu hydracyjnego, odblaskowy, kieszenie: boczne, na szelce, na pasku, 52x26x26 cm, waga 866 g