Plecak Osprey Ace 38 38 l
Wideo 2Zdjęcia 5 |
Osprey Ace 38 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Osprey 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Osprey.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Osprey Ace 38 38 l
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Osprey Osprey Ace II 38 Orange Sunset Outdoor plecak Orange 10001914OSP | 611 zł |
Osprey Ace 38 Plecak 64 cm orange sunset - Mężczyźni,Damy,Unisex - Dorośli | 614 zł |
Plecak trekkingowy dziecięcy Osprey Ace 38 l orange sunset | WYSYŁKA W 24H | 815 zł |
Plecak trekkingowy dziecięcy Osprey Ace 38 l blue hills | WYSYŁKA W 24H | | 815 zł |
Plecak Osprey ACE 38 II Kolor: niebieski | 789 zł |
pokaż 7 ofert
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości plecaka Osprey Ace 38:
- Gwizdek na pasie piersiowym
Modyfikacje Osprey Ace 38
Ceny na Osprey Ace 38 |
---|---|---|---|---|
Osprey Ace 38 38 l | od 611 zł | 12 oferty | ||
Osprey Ace 50 50 l | od 715 zł | 5 oferty | ||
Osprey Ace 75 75 l | od 798 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →