Plecak Osprey Raptor 10 10 l
Zdjęcia 4 |
Osprey Raptor 10 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Osprey 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Osprey.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Osprey Raptor 10 10 l
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Osprey Osprey Raptor 10 Black Plecak Black 10005046To jest automatyczne tłumaczenie wygenerowane przez software:Nasz najskuteczniejs Muziker.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 637 zł |
Plecak Osprey Raptor 10L V2Sprint-rowery.pl Złóż skargę | 645 zł |
PLECAK RAPTOR 10-POSTAL BLUE | 632 zł |
Plecak Osprey Raptor 10 Kolor: niebieski | 634 zł |
Osprey Raptor 10l Backpack CzarnyOSPREY Raptor 10L Backpack w kolorze czarnym to kompaktowy i wszechstronny plecak zaprojektowany do przygód na świeżym powiet... więcejrzu i długich wycieczek jednodniowych. Ten plecak jest częścią kategorii Plecaki i walizki, a konkretnie Plecaki.Plecak Raptor 10L ma elegancki i opływowy design, a czarny kolor dodaje mu elegancji i surowego wyglądu. Wykonany z trwałych materiałów, ten plecak jest zbudowany tak, aby wytrzymać trudy aktywności na świeżym powietrzu i służyć przez lata.Dzięki pojemności 10 litrów ten plecak oferuje wystarczająco dużo miejsca na przechowywanie wszystkich niezbędnych rzeczy na jednodniowy trekking lub przejażdżkę rowerem. Posiada główny zamykany na zamek błyskawiczny główny przedział, który może pomieścić pojemnik na wodę, oraz dodatkowe kieszenie na drobiazgi, takie jak narzędzia, przekąski i okulary przeciwsłoneczn TrekkinnDostawa: w Polsce Złóż skargę | 558 zł |
pokaż 4 oferty
Seria Osprey BikingPorównaj w tabeli →
od 591 zł
sportowy, damski, 14 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, odblaskowy, kieszenie: góra, przód, dół, na pasku, kieszeń-krab, 43x21x25 cm, waga 740 g
od 394 zł
sportowy, 12 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, odblaskowy, kieszenie: góra, przód, kieszeń-krab, 46x27x23 cm, waga 800 g
od 559 zł
sportowy, 14 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, odblaskowy, kieszenie: góra, przód, dół, na pasku, kieszeń-krab, 48x22x25 cm, waga 800 g
od 605 zł
sportowy, damski, 14 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, kieszenie: góra, przód, dół, boczne, na pasku, kieszeń-krab, 42x22x24 cm, waga 700 g
od 158 zł
sportowy, 1.5 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, odblaskowy, 42x20x10 cm, waga 220 g
od 599 zł
sportowy, damski, 10 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, kieszenie: góra, przód, dół, na pasku, 42x22x19 cm, waga 600 g
od 440 zł
sportowy, damski, 20 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, odblaskowy, kieszenie: góra, przód, na pasku, kieszeń-krab, 48x27x28 cm, waga 860 g
od 552 zł
sportowy, 10 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, kieszenie: góra, przód, dół, na pasku, 47x22x18 cm, waga 640 g
od 530 zł
rekreacyjny, damski, 22 l, brak komory na laptopa, sztywna rama nośna, rurka systemu hydracyjnego, odblaskowy, kieszenie: góra, na pasku, kieszeń-krab, 57x26x22 cm, waga 900 g
od 429 zł
rekreacyjny, 20 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, odblaskowy, kieszenie: góra, kieszeń-krab, 48x28x27 cm, waga 900 g
od 529 zł
rekreacyjny, damski, 24 l, brak komory na laptopa, sztywna rama nośna, rurka systemu hydracyjnego, odblaskowy, kieszenie: góra, na pasku, kieszeń-krab, 57x26x22 cm, waga 900 g
od 347 zł
sportowy, 5 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, odblaskowy, kieszenie: góra, przód, kieszeń-krab, 45x27x17 cm, waga 600 g
od 526 zł
rekreacyjny, 18 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, odblaskowy, kieszenie: góra, na szelce, 48x23x28 cm, waga 800 g
od 524 zł
rekreacyjny, 25 l, brak komory na laptopa, regulacja pleców, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, odblaskowy, kieszenie: góra, dół, na szelce, na pasku, kieszeń-krab, 50x27x31 cm, waga 1000 g
od 187 zł
sportowy, 3 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, odblaskowy, kieszenie: góra, 41x19x15 cm, waga 330 g
od 524 zł
rekreacyjny, 23 l, brak komory na laptopa, regulacja pleców, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, odblaskowy, kieszenie: góra, dół, na szelce, na pasku, kieszeń-krab, 50x27x31 cm, waga 1000 g
od 197 zł
sportowy, damski, 8 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, odblaskowy, kieszenie: góra, przód, kieszeń-krab, 43x22x19 cm, waga 490 g
od 481 zł
sportowy, 10 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, odblaskowy, kieszenie: góra, na pasku, kieszeń-krab, 48x22x23 cm, waga 700 g
od 307 zł
sportowy, 8 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, odblaskowy, kieszenie: góra, przód, kieszeń-krab, 47x22x18 cm, waga 530 g
od 464 zł
rekreacyjny, 18 l, brak komory na laptopa, sztywna rama nośna, regulacja pleców, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, odblaskowy, kieszenie: przód, dół, boczne, na pasku, 55x27x19 cm, waga 1000 g
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 505 zł
rekreacyjny, 25 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, przód, dół, na pasku, 52x25x26 cm, waga 940 g
od 559 zł
sportowy, 14 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, odblaskowy, kieszenie: góra, przód, dół, na pasku, kieszeń-krab, 48x22x25 cm, waga 800 g
od 178 zł
sportowy, 13 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, odblaskowy, 43x26x20 cm, waga 500 g
od 643 zł
sportowy, 16 l, brak komory na laptopa, sztywna rama nośna, rurka systemu hydracyjnego, kieszenie: góra, przód, na pasku, kieszeń-krab, 50x25x13 cm, waga 1050 g
od 392 zł
rekreacyjny, 22 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, odblaskowy, kieszenie: góra, przód, dół, na pasku, 51x31x16 cm, waga 1040 g
od 564 zł
rekreacyjny, 24 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, przód, na pasku, 55x32x22 cm, waga 1120 g
od 600 zł
rekreacyjny, sportowy, 14 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, odblaskowy, kieszenie: góra, przód, boczne, 48x30x23 cm, waga 1100 g
od 513 zł
rekreacyjny, 30 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: przód, dół, na pasku, 53x34x24 cm, waga 1230 g
od 200 zł
miejski, rekreacyjny, 25 l, brak komory na laptopa, kieszenie: góra, 46x30x21 cm, waga 590 g
od 591 zł
sportowy, damski, 14 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, odblaskowy, kieszenie: góra, przód, dół, na pasku, kieszeń-krab, 43x21x25 cm, waga 740 g
od 605 zł
sportowy, damski, 14 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, kieszenie: góra, przód, dół, boczne, na pasku, kieszeń-krab, 42x22x24 cm, waga 700 g
od 418 zł
sportowy, 9 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, odblaskowy, kieszenie: góra, kieszeń-krab, 47x21x6.3 cm, waga 580 g