Plecak Osprey Fairview 40 40 l
Zdjęcia 14 |
Osprey Fairview 40 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Osprey 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Osprey.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Osprey Fairview 40 40 l
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Osprey Fairview 40 damski plecak podróżny cyrkon czerwony 10003684Duży panel z zamkiem błyskawicznym do głównej komory z podwójnymi przednimi paskami kompresyjnymi – całkowita pojemność 40 l... więcejSpełnia ograniczenia rozmiaru podręcznego dla większości linii lotniczych (55 wys. x 35 szer. x 23 cm przy 1,54 kg)
Zamykany zamek błyskawiczny dostęp do głównej komory i szybki dostęp do kieszeni zapinanej na zamek do wyściełanego pokrowca na laptopa i tablet (pasuje do większości laptopów 16 cali)
Szelki i pas biodrowy są przechowywane w celu bezpiecznego przechowywania podczas sprawdzania i szybkiego rozmieszczania na każdej ścieżce lub szlaku
Dwie przednie kieszenie na butelki z siatki pasują do większości butelek z wodą) i zewnętrzna kieszeń na przybory toaletowe z zamkiem błyskawicznym Amazon.plZłóż skargę | 668 zł |
Osprey Osprey Fairview 40 Zicron Red Outdoor plecak 10020517OSPTo jest automatyczne tłumaczenie wygenerowane przez software:Tam, gdzie nie pojadą koła. Fairview 40 to najlżejszy plecak pod... więcejróżny, który jest zgodny z maksymalnymi wymiarami bagażu podręcznego UE. Wyposażony w zapinany na zamek, wentylowany tylny panel z siatki dystansowej, Fairview może być noszony jak plecak, ale zapakowany jak walizka. System nośny Fairview oferuje imponujące dopasowanie dla kobiet, z ergonomicznie ukształtowanym pasem biodrowym, uprzężą, karczkiem i panelem tylnym. Mocny i wytrzymały system nośny oznacza, że możesz wygodnie nosić swój sprzęt podczas podróży między hotelami, lotniskiem lub dalej. Wyściełane uchwyty do przenoszenia na górze i po bokach oraz odpinany pasek na ramię umożliwiają łatwe wyjęcie plecaka podróżnego z karuzeli bagażowych na lotnisku i szybkie przenoszenie. Twój sprzęt jest pod ręką, dzięki dużemu otworowi zapinanemu na zamek błyskawiczny, który umożliwia dostęp do głównej komory, z zamykanymi zamkami błyskawicznymi dla większego bezpieczeństwa. Wewnętrzne paski kompresyjne pozwalają w pełni zmaksymalizować pojemność, jednocześnie zabezpieczając Twoje rzeczy. Przyjrzyj się bliżej, a znajdziesz górną kieszeń na elektronikę i okulary przeciwsłoneczn Muziker.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 641 zł |
Plecak Torba Osprey Fairview 40 - Zircon RedDamski plecak podróżny Osprey Farview 40 spełnia normy europejskie bagażu podręcznego. Nie musisz ciągnąć walizki na kółkach,... więcejwszystko co potrzebujesz przeni... EmpikZłóż skargę | 820 zł |
Osprey Fairview 40l Backpack CzarnyCechy:Regulowan TrekkinnDostawa: w Polsce Złóż skargę | 597 zł |
Osprey Fairview 40l Backpack CzerwonyLekka i opływowa seria Fairview to idealny plecak podróżny dla szybko poruszających się globtroterów. Pomimo ich minimalistyc... więcejznej wagi, te specyficzne, w pełni funkcjonalne paczki dla kobiet oferują mnóstwo funkcji organizacyjnych i skoncentrowanyc TrekkinnDostawa: w Polsce Złóż skargę | 594 zł |
Osprey Fairview 40l Backpack NiebieskiLekka i opływowa seria Fairview to idealny plecak podróżny dla szybko poruszających się obieżyświatów. Pomimo ich minimalisty... więcejcznych ciężarów, te specyficzne dla kobiet, w pełni funkcjonalne pakiety oferują mnóstwo funkcji organizacyjnych i skoncentrowanyc TrekkinnDostawa: w Polsce Złóż skargę | 598 zł |
Osprey Fairview 40l Backpack NiebieskiLekka i opływowa seria Fairview to idealny plecak podróżny dla szybko poruszających się obieżyświatów. Pomimo ich minimalisty... więcejcznych ciężarów, te specyficzne dla kobiet, w pełni funkcjonalne pakiety oferują mnóstwo funkcji organizacyjnych i skoncentrowanyc TrekkinnDostawa: w Polsce Złóż skargę | 596 zł |
Seria Osprey TravelPorównaj w tabeli →
od 594 zł
trekkingowy, damski, 40 l, na laptopa, kieszenie: góra, przód, 54x35x23 cm, waga 1440 g
od 696 zł
trekkingowy, damski, 70 l, na laptopa, sztywna rama nośna, regulacja pleców, odpinany plecak, kieszenie: góra, przód, 65x35x31 cm, waga 1760 g
od 662 zł
trekkingowy, damski, 55 l, na laptopa, odpinany plecak, kieszenie: góra, przód, 63x33x30 cm, waga 1750 g
od 760 zł
trekkingowy, 55 l, na deskę, sztywna rama nośna, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, przód, na pasku, 72x39x31 cm, waga 1920 g
od 820 zł
trekkingowy, 75 l, na deskę, sztywna rama nośna, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, przód, na pasku, 77x42x36 cm, waga 2100 g
od 777 zł
trekkingowy, damski, 50 l, na deskę, sztywna rama nośna, regulacja pleców, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, odblaskowy, kieszenie: góra, przód, na pasku, 62x38x32 cm, waga 1850 g
od 843 zł
trekkingowy, damski, 70 l, na deskę, sztywna rama nośna, regulacja pleców, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, odblaskowy, kieszenie: góra, przód, na pasku, 68x41x36 cm, waga 2070 g
od 583 zł
rekreacyjny, trekkingowy, 40 l, na laptopa, kieszenie: góra, przód, 55x35x23 cm, waga 1600 g
od 701 zł
trekkingowy, 80 l, sztywna rama nośna, odpinany plecak, kieszenie: góra, 72x43x36 cm, waga 2500 g
Zaawansowane funkcje i możliwości plecaka Osprey Fairview 40:
- Możliwość ukrycia szelek plecaka
- Uchwyt do przenoszenia
Modyfikacje Osprey Fairview 40
Ceny na Osprey Fairview 40 |
---|---|---|---|---|
Osprey Fairview 40 40 l | od 594 zł | 7 oferty | ||
Osprey Fairview 55 55 l | od 662 zł | 7 oferty | ||
Osprey Fairview 70 70 l | od 696 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 583 zł
rekreacyjny, trekkingowy, 40 l, na laptopa, kieszenie: góra, przód, 55x35x23 cm, waga 1600 g
od 662 zł
trekkingowy, damski, 55 l, na laptopa, odpinany plecak, kieszenie: góra, przód, 63x33x30 cm, waga 1750 g
od 577 zł
miejski, do walizki, 34 l, na laptopa, otwieranie boczne, kieszenie: góra, przód, boczne, 23x31x52 cm, waga 1250 g
od 542 zł
trekkingowy, damski, 40 l, na laptopa, kieszenie: góra, 55x33x25 cm, waga 1440 g
od 351 zł
miejski, do walizki, 18 l, na laptopa, odblaskowy, ochrona RFID, ukryty zamek błyskawiczny, kieszenie: boczne, na tylnej ściance, na szelce, 45x29.5x16.5 cm, waga 1000 g
od 301 zł
miejski, do walizki, 11.5 l, na laptopa, odblaskowy, ochrona RFID, ukryty zamek błyskawiczny, kieszenie: na tylnej ściance, na szelce, 38x26.5x14 cm, waga 770 g
od 80 zł
miejski, do walizki, 21 l, na laptopa, kieszenie: przód, dół, na tylnej ściance, 44x32x16 cm
od 453 zł
miejski, do walizki, 21.5 l, na laptopa, odblaskowy, ochrona RFID, ukryty zamek błyskawiczny, kieszenie: boczne, na tylnej ściance, na szelce, 49x32.5x16.5 cm, waga 1100 g
od 367 zł
miejski, do walizki, 26 l, na laptopa, kieszenie: góra, przód, dół, boczne, na tylnej ściance, 48x33x25 cm, waga 1200 g
od 201 zł
miejski, damski, 12 l, na laptopa, kieszenie: przód, 43x33x14 cm, waga 780 g
od 58 zł
miejski, na laptopa, kieszenie: przód, 45.5x34x15 cm, waga 453 g