Plecak Osprey Talon 22 22 l
Wideo 10Zdjęcia 8 |
Osprey Talon 22 22 l33 l |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Osprey 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Osprey.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Osprey Talon 22 22 l
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Plecak sportowy Osprey Talon 22 Sawdust/Earl Grey L/XLPlecak turystyczny Osprey Talon będzie świetnym partnerem podczas każdej przygody. Jeżeli jesteś miłośnikiem outdoorowych akt... więcejywności, z pewnością docenisz za... EmpikZłóż skargę | 546 zł |
Plecak sportowy Osprey Talon 22 Sawdust/Earl Grey L/XL | 525 zł |
Osprey Talon 22 Backpack Zielony S-MOSPREY Talon 22 Backpack w kolorze Green Belt/Black to uniwersalny i bardzo funkcjonalny plecak, który łączy w sobie styl i w... więcejydajność. Dzięki smukłemu designowi i imponującym funkcjom jest idealny na przygody na świeżym powietrzu, podróże i codzienne użytkowanie.Ten plecak jest częścią renomowanej serii Talon marki OSPREY, znanej z komfortowego dopasowania i innowacyjnego designu. Posiada przestronny główny zamykany suwakiem główny zamykany suwakiem, który oferuje 22 litry pojemności, dzięki czemu możesz przenosić wszystkie niezbędne rzeczy. Dodatkowo posiada wiele kieszeni i przegród, w tym kieszeń na hydrację, kieszenie na pas biodrowy zapinane na zamek błyskawiczny i elastyczne siatkowe kieszenie boczne, zapewniające łatwy dostęp do przedmiotów takich jak butelki z wodą lub przekąski.Pleca TrekkinnDostawa: w Polsce Złóż skargę | 480 zł |
Osprey Talon 22 Backpack Beżowy L-XLOSPREY Talon 22 Backpack w kolorze Sawdust / Earl Grey to uniwersalny i wytrzymały plecak idealny dla miłośników przyrody i m... więcejiejskich podróżników. Dzięki swojemu smukłemu designowi i wysokiej jakości konstrukcji, ten plecak jest zaprojektowany do radzenia sobie z każdą przygodą.Plecak Talon 22 jest wykonany z wytrzymałych materiałów, co zapewnia jego trwałość i odporność na działanie warunków atmosferycznych TrekkinnDostawa: w Polsce Złóż skargę | 480 zł |
Osprey Talon 22 Backpack Beżowy S-MOSPREY Talon 22 Backpack w kolorze Sawdust / Earl Grey to uniwersalny i wytrzymały plecak idealny dla miłośników przyrody i m... więcejiejskich podróżników. Dzięki swojemu smukłemu designowi i wysokiej jakości konstrukcji, ten plecak jest zaprojektowany do radzenia sobie z każdą przygodą.Plecak Talon 22 jest wykonany z wytrzymałych materiałów, co zapewnia jego trwałość i odporność na działanie warunków atmosferycznych TrekkinnDostawa: w Polsce Złóż skargę | 480 zł |
Seria Osprey HikingPorównaj w tabeli →
od 507 zł
rekreacyjny, 28 l, brak komory na laptopa, sztywna rama nośna, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, odblaskowy, kieszenie: góra, przód, na pasku, 59x34x25 cm, waga 1000 g
od 670 zł
trekkingowy, 56 l, regulacja pleców, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, dół, boczne, na pasku, kieszeń-krab, 82x37x31 cm, waga 2200 g
od 248 zł
rekreacyjny, 20 l, na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, kieszenie: przód, 48x28x24 cm, waga 600 g
od 377 zł
rekreacyjny, 26 l, brak komory na laptopa, sztywna rama nośna, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, odblaskowy, kieszenie: góra, waga 730 g
od 480 zł
rekreacyjny, 22 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, kieszenie: góra, na pasku, 51x32x24 cm, waga 770 g
od 173 zł
sportowy, 6 l, brak komory na laptopa, z jedną szelką, kieszenie: przód, 36x22x13 cm, waga 200 g
od 542 zł
trekkingowy, 34 l, sztywna rama nośna, regulacja pleców, rurka systemu hydracyjnego, kieszenie: góra, na szelce, na pasku, kieszeń-krab, 61x29x23 cm, waga 1100 g
od 579 zł
trekkingowy, damski, 28 l, sztywna rama nośna, rurka systemu hydracyjnego, odblaskowy, kieszenie: góra, na szelce, na pasku, kieszeń-krab, 61x28x25 cm, waga 1100 g
od 628 zł
rekreacyjny, 34 l, brak komory na laptopa, regulacja pleców, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, odblaskowy, kieszenie: góra, przód, dół, na pasku, 60x36x27 cm, waga 1400 g
od 693 zł
trekkingowy, damski, 49 l, regulacja pleców, otwieranie boczne, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, przód, dół, boczne, na pasku, 71x36x29 cm, waga 1900 g
od 779 zł
rekreacyjny, 34 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, na pasku, 62x37x33 cm, waga 1190 g
od 352 zł
rekreacyjny, 18 l, brak komory na laptopa, sztywna rama nośna, rurka systemu hydracyjnego, kieszenie: góra, waga 670 g
od 456 zł
rekreacyjny, 22 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, odblaskowy, kieszenie: góra, na pasku, kieszeń-krab, 51x25x23 cm, waga 900 g
od 667 zł
trekkingowy, damski, 40 l, sztywna rama nośna, rurka systemu hydracyjnego, odblaskowy, kieszenie: góra, na szelce, na pasku, kieszeń-krab, 65x33x26 cm, waga 1300 g
od 563 zł
rekreacyjny, 24 l, brak komory na laptopa, regulacja pleców, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, odblaskowy, kieszenie: góra, przód, dół, na pasku, 59x34x24 cm, waga 1300 g
od 795 zł
trekkingowy, damski, 56 l, regulacja pleców, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, przód, dół, boczne, na pasku, 75x37x31 cm, waga 2100 g
od 564 zł
rekreacyjny, 24 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, przód, na pasku, 55x32x22 cm, waga 1120 g
od 449 zł
rekreacyjny, 20 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, odblaskowy, kieszenie: góra, na pasku, kieszeń-krab, 51x25x23 cm, waga 900 g
od 696 zł
trekkingowy, damski, 38 l, sztywna rama nośna, rurka systemu hydracyjnego, odblaskowy, kieszenie: góra, na szelce, na pasku, kieszeń-krab, 65x33x26 cm, waga 1300 g
od 736 zł
trekkingowy, 44 l, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, przód, dół, na pasku, 72x37x29 cm, waga 1700 g
Wideo recenzje
Why I like the Osprey Talon 33 Backpack
25 września 202110 923 przegląd
Me and Mrs at Ladybower , Osprey Hikelite 18 + Osprey Talon 33. 1700 feet of pain and pleasure!
21 sierpnia 2020816 przegląd
Comparing Osprey Talon 33 Internal Frame Backpack with Kelty Trekker 65 External Frame Backpack
11 września 2021845 przegląd
How I pack my Backpacking / Camping gear into the Osprey Talon 33 backpack
16 lipca 2019135 856 przegląd
The OSPREY TALON 33 | Why this is my go-to day pack for 2021 and why you might not like it
7 maja 202130 367 przegląd
OSPREY Talon 33 Day Pack REVIEW | Ultra LIGHT!
21 lutego 202053 757 przegląd
Appalachian Trail section hike Osprey Talon 33 backpack
11 czerwca 201918 343 przegląd
Osprey talon 33 funktioner
25 stycznia 20211 131 przegląd
Osprey Talon 33 and Tempest 30 Review
11 kwietnia 20215 356 przegląd
Osprey Talon 33 Day Pack
11 sierpnia 201766 008 przegląd
Modyfikacje Osprey Talon 22
Ceny na Osprey Talon 22 |
---|---|---|---|---|
Osprey Talon 22 22 l | od 480 zł | 5 oferty | ||
Osprey Talon 33 33 l | od 725 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 564 zł
rekreacyjny, 24 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, przód, na pasku, 55x32x22 cm, waga 1120 g
od 279 zł
rekreacyjny, 29 l, na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, odblaskowy, kieszenie: góra, 48x34x19 cm, waga 1166 g
od 505 zł
rekreacyjny, 25 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, przód, dół, na pasku, 52x25x26 cm, waga 940 g
od 457 zł
rekreacyjny, 25 l, brak komory na laptopa, sztywna rama nośna, rurka systemu hydracyjnego, kieszenie: góra, na szelce, kieszeń-krab, 50x29x19 cm, waga 610 g
od 429 zł
rekreacyjny, 20 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, odblaskowy, kieszenie: góra, kieszeń-krab, 48x28x27 cm, waga 900 g
od 459 zł
rekreacyjny, 28 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, na pasku, 53x30x24 cm, waga 1200 g
od 544 zł
rekreacyjny, damski, 24 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, przód, na pasku, 55x34x24 cm, waga 1200 g
od 513 zł
rekreacyjny, 30 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: przód, dół, na pasku, 53x34x24 cm, waga 1230 g
od 430 zł
rekreacyjny, trekkingowy, 20 l, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, 50x22x14 cm, waga 890 g
od 662 zł
trekkingowy, 36 l, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, przód, dół, na pasku, 71x37x27 cm, waga 1500 g
od 455 zł
rekreacyjny, 30 l, brak komory na laptopa, sztywna rama nośna, rurka systemu hydracyjnego, odblaskowy, kieszenie: góra, na pasku, kieszeń-krab, 55x30x25 cm, waga 948 g
od 450 zł
rekreacyjny, 25 l, brak komory na laptopa, regulacja pleców, rurka systemu hydracyjnego, kieszenie: góra, przód, na pasku, 53x28x21 cm, waga 962 g