Plecak Osprey Arcane XL Day 30 l
Wideo 18Zdjęcia 8 |
Osprey Arcane XL Day |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Osprey 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Osprey.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Osprey Arcane XL Day 30 l
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Osprey Plecak Arcane Xl Day Z Przegrodą Na Laptopa schwarz | 519 zł |
Osprey Arcane Xl Day 30l Backpack NiebieskiPlecak Osprey Arcane XL Day 30L został zaprojektowany do codziennego użytku w mieście i oferuje więcej miejsca niż inne pleca... więcejki na co dzień, z podzielonymi i zorganizowanymi przegrodami oraz wewnętrznym wyściełanym rękawem, dzięki czemu Twój laptop może być chroniony przed wstrząsami i upadkami.Ten 30-litrowy plecak jest wykonany z poliestru pochodzącego z recyklingu , który gwarantuje doskonałą odporność na zużycie, oddychalność i szybkie schnięcie. Jest wyposażony w wyciętą piankę EVA i wyściełane ramiona, które zapewniają bardziej komfortowe uczucie.Zawiera komorę główną zapinaną na zamek J, wewnętrzną przegrodę na laptopa lub tablet, boczną kieszeń na butelkę z wodą, wewnętrzne kółko na klucze, przednią kieszeń zapinaną na suwak, wewnętrzne kieszenie z siatki dla lepszej organizacji oraz uchwyt uchwyt na górze, dzięki czemu możesz nosić ten plecak na laptopa na dwa sposoby: na ramionach lub w dłoniach. Zbiornik nie jest wliczony w cenę Zasobnik nie jest wliczony w cenę .Ta seria, która ma mocno zakorzenione korzenie w świecie outdooru, szczyci się materiałami z recyklingu, trwałymi tkaninami i długotrwałymi metalowymi komponentami.Ar TrekkinnDostawa: w Polsce Złóż skargę | 396 zł |
Osprey Plecak Arcane Xl Day 30 L Z Przegrodą Na Laptopa braun | 239 zł |
Osprey Plecak Arcane Xl Day 30 L Z Przegrodą Na Laptopa blau | 519 zł |
Osprey Arcane Xl Day Backpack ZielonyZasobnik nie jest dołączony OSPREY Arcane XL Day Backpack w kolorze Matcha Green Heather to idealny towarzysz codziennych prz... więcejygód. Ten stylowy i wszechstronny plecak został zaprojektowany tak, aby zapewnić funkcjonalność, trwałość i komfort.Wykonan TrekkinnDostawa: w Polsce Złóż skargę | 406 zł |
Osprey Arcane Xl Day 30l Backpack CzerwonyZasobnik nie jest dołączony Sięgnij po Arcane XL Day, gdy potrzebujesz nieco więcej miejsca na ładunek niż oferują większość... więcejplecaków turystycznych. Stylowy i trwały Arcane™ XL Day został stworzony na wielki dzień przed Tobą. Duża przednia kieszeń z zamkiem błyskawicznym, wyściełana wewnętrzna kieszeń na laptopa i zgrabna kieszeń na butelkę z wodą utrzymują w porządku codzienne niezbędniki, a oddychający pasek zapewnia komfort. Ten plecak jest wykonany z materiałów pochodzących z recyklingu, które są zatwierdzone przez bluesign® i posiadają powłokę DWR bez PFC, która odpycha wilgoć. Arcane XL Day jest wykonany z 26 plastikowych butelek.Funkcje TrekkinnDostawa: w Polsce Złóż skargę | 406 zł |
Osprey Arcane Xl Day Backpack CzarnyZasobnik nie jest dołączony OSPREY Arcane XL Day Backpack w kolorze czarnym to uniwersalny i stylowy plecak zaprojektowany do... więcejcodziennego użytku. Wykonany w 100% z materiałów pochodzących z recyklingu, plecak ten świadczy o zaangażowaniu OSPREY w zrównoważony rozwój.Dzięki przestronnemu głównemu schowkowi i dużej kieszeni z przodu, Arcane XL oferuje mnóstwo miejsca na wszystkie niezbędne rzeczy. Niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, szkoły czy na jednodniową wycieczkę, ten plecak pomieści wygodnie Twój laptop, książki, zeszyty i inne rzeczy. Główny schowek posiada wyściełaną kieszeń na laptopa, która pomieści laptopy o przekątnej do 17 cali, dzięki czemu Twoje urządzenie będzie bezpieczne i chronione podczas transportu.Arca TrekkinnDostawa: w Polsce Złóż skargę | 406 zł |
Seria Osprey EverydayPorównaj w tabeli →
od 502 zł
miejski, 26 l, na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, kieszenie: przód, 48x34x27 cm, waga 1200 g
od 326 zł
miejski, 26 l, na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, kieszenie: góra, 48x30x27 cm, waga 800 g
od 604 zł
miejski, 32 l, na laptopa, odblaskowy, kieszenie: góra, przód, 56x33x31 cm, waga 1240 g
od 353 zł
miejski, 27 l, na laptopa, kieszenie: przód, kieszeń-krab, 48x33x24 cm, waga 800 g
od 400 zł
miejski, 20 l, na laptopa, Rolltop, kieszenie: przód, na szelce, 46x28x23 cm, waga 800 g
od 397 zł
miejski, 30 l, na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, kieszenie: góra, przód, 48x31x29 cm, waga 900 g
od 547 zł
trekkingowy, 45 l, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: na pasku, 68x36x23 cm, waga 1600 g
od 331 zł
miejski, 10 l, na laptopa, kieszenie: przód, 39x27x17 cm, waga 500 g
od 644 zł
miejski, 32 l, na laptopa, kieszenie: góra, kieszeń-krab, 54x32x28 cm, waga 1300 g
od 364 zł
miejski, 20 l, na laptopa, kieszenie: przód, 45x30x22 cm, waga 600 g
od 668 zł
trekkingowy, 65 l, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, na pasku, 78x38x26 cm, waga 1900 g
od 249 zł
miejski, 15 l, na laptopa, kieszenie: góra, 47x28x20 cm, waga 500 g
od 194 zł
sportowy, 15 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, kieszenie: przód, 41x24x19 cm, waga 300 g
od 335 zł
miejski, 14 l, na laptopa, kieszenie: przód, 41x28x18 cm, waga 500 g
od 362 zł
miejski, 22 l, brak komory na laptopa, Rolltop, kieszenie: przód, na szelce, kieszeń-krab, 50x30x22 cm, waga 800 g
od 616 zł
miejski, 24 l, na laptopa, pokrowiec przeciwdeszczowy, odblaskowy, kieszenie: przód, 49x33x28 cm, waga 1200 g
od 560 zł
miejski, 22 l, zmiana objętości, na laptopa, pokrowiec przeciwdeszczowy, odblaskowy, Rolltop, kieszenie: przód, boczne, 53x33x24 cm, waga 1400 g
Wideo recenzje
Osprey Arcane XL Daypack Review - Minimalist 30L EDC and Tech Backpack
27 czerwca 202233 924 przegląd
**NOW RELEASED** Osprey Arcane XL Backpack Review
23 czerwca 202128 004 przegląd
Osprey Arcane XL Day
6 września 202111 989 przegląd
Osprey Packs | Arcane XL Day | Product Tour
16 czerwca 202117 048 przegląd
Osprey Arcane Small Day Vs Arcane Large Day Pack (V2) Comparison
20 sierpnia 202225 617 przegląd
Osprey Arcane Small Day Pack Review (2 Weeks of Use)
4 lipca 202222 742 przegląd
Osprey Arcane Small Day Vs Arcane Large Day Pack (V2) Comparison
20 sierpnia 202226 353 przegląd
Best City Day Pack? | Osprey Arcane 10L Small Day Pack | Review, Features/Materials & Try On
13 października 202115 054 przegląd
Unboxing the Osprey Arcane Large Day Pack + First Impressions
25 kwietnia 202110 496 przegląd
Osprey Arcane Large day tech backpack.
4 maja 20224 831 przegląd
Osprey Arcane 20L Large Day review
31 lipca 202019 502 przegląd
Osprey Arcane Large Day Pack Review - GREAT 20L Minimalist EDC / Tech Backpack
24 maja 202136 693 przegląd
Osprey Arcane Large Day Pack V2 Review (2 Weeks of Use)
27 listopada 202074 267 przegląd
Osprey Arcane Large Day Pack & Duffel Pack
12 grudnia 201913 623 przegląd
Огляд міського рюкзака Osprey Arcane Large Day Pack (ENG SUB)
27 kwietnia 20214 531 przegląd
Огляд міського рюкзака Osprey Arcane Small Day Pack
27 kwietnia 202110 849 przegląd
Osprey Arcane Large Day Pack Review (Initial Thoughts)
15 października 201922 926 przegląd
Osprey Arcane Large Day Pack
11 stycznia 201925 197 przegląd
Modyfikacje Osprey Arcane XL Day
Ceny na Osprey Arcane XL Day |
---|---|---|---|---|
Osprey Arcane Small Day 10 l | od 331 zł | 8 oferty | ||
Osprey Arcane Large Day 20 l | od 364 zł | 10 oferty | ||
Osprey Arcane XL Day 30 l | od 239 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 234 zł
miejski, 20 l, na laptopa, kieszenie: przód, na tylnej ściance, 44x28x21 cm, waga 730 g
od 363 zł
miejski, 28 l, na laptopa, odblaskowy, kieszenie: przód, 46x31x23 cm, waga 950 g
od 379 zł
rekreacyjny, 30 l, na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, odblaskowy, kieszenie: przód, kieszeń-krab, 49x29.5x19 cm, waga 1165 g
od 322 zł
miejski, 30 l, na laptopa, kieszenie: góra, przód, 50x34x29 cm, waga 1500 g
od 209 zł
miejski, 16 l, na laptopa, kieszenie: na tylnej ściance, 43x27x20 cm, waga 640 g
od 388 zł
miejski, do walizki, 28 l, zmiana objętości, na laptopa, kieszenie: góra, przód, dół, 52x31x19.5 cm, waga 1200 g
od 58 zł
miejski, na laptopa, kieszenie: przód, 45.5x34x15 cm, waga 453 g
od 225 zł
miejski, 28 l, na laptopa, kieszenie: góra, przód, 46x32x29 cm, waga 730 g
od 367 zł
miejski, 28 l, na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, odblaskowy, kieszenie: góra, przód, 50x41x18 cm, waga 750 g
od 279 zł
rekreacyjny, 29 l, na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, odblaskowy, kieszenie: góra, 48x34x19 cm, waga 1166 g
od 349 zł
miejski, 28 l, na laptopa, ochrona RFID, kieszenie: góra, przód, 47.5x32x22 cm, waga 1360 g