Plecak Vaude CityGo 23 23 l
Wideo 1Zdjęcia 14 |
Vaude CityGo 23 |
|
Dodatkowo może być wyposażony w oświetlenie LED z przodu plecaka.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Vaude 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Vaude.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Vaude CityGo 23 23 l
Wszystkie ceny 25 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
VAUDE Unisex Citygo 23 plecaki 20-29L Blackberry rozmiar uniwersalny 14322 | 383 zł |
Vaude Plecak miejski / wycieczkowy Vaude City Go 23 l - czarny | 333 zł |
Plecak miejski VAUDE CityGo 23 l penaut butter | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI NA | 370 zł |
Plecak rowerowy VAUDE CityGo 23 black | 343 zł |
Plecak miejski VAUDE CityGo 23 l hotchilli | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI NA ZWR | 350 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Vaude CityGo 23
Ceny na Vaude CityGo 23 |
---|---|---|---|---|
Vaude CityGo 14 14 l | od 228 zł | 10 oferty | ||
Vaude CityGo 23 23 l | od 308 zł | 25 oferty | ||
Vaude CityGo 30 30 l | od 375 zł | 31 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →