Рюкзак Vaude Jura 32 32 л
Фото 5 |
Vaude Jura 32 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vaude 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vaude.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vaude Jura 32 32 л
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
VAUDE Jura 32 plecak turystyczny z wentylacją pleców z pokrowcem przeciwde | 452 zł |
Vaude Tents Jura 32l Backpack Zielony | 451 zł |
VAUDE Jura 32 plecak turystyczny z wentylacją pleców z pokrowcem przeciwde | 389 zł |
Vaude Tents Jura 32l Backpack Niebieski,Czarny | 426 zł |
Vaude Tents Jura 32l Backpack Czarny | 446 zł |
Модификації Vaude Jura 32
Ціни на Vaude Jura 32 |
---|---|---|---|---|
Vaude Jura 18 18 л | від 323 zł | 7 пропозицій | ||
Vaude Jura 24 24 л | від 315 zł | 16 пропозицій | ||
Vaude Jura 32 32 л | від 389 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →