Plecak Vaude Jura 32 32 l
Zdjęcia 5 |
Vaude Jura 32 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Vaude 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Vaude.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Vaude Jura 32 32 l
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
VAUDE Jura 32 plecak turystyczny z wentylacją pleców z pokrowcem przeciwde | 452 zł |
Vaude Tents Jura 32l Backpack Zielony | 451 zł |
VAUDE Jura 32 plecak turystyczny z wentylacją pleców z pokrowcem przeciwde | 389 zł |
Vaude Tents Jura 32l Backpack Niebieski,Czarny | 426 zł |
Vaude Tents Jura 32l Backpack Czarny | 446 zł |
Modyfikacje Vaude Jura 32
Ceny na Vaude Jura 32 |
---|---|---|---|---|
Vaude Jura 18 18 l | od 323 zł | 7 oferty | ||
Vaude Jura 24 24 l | od 315 zł | 16 oferty | ||
Vaude Jura 32 32 l | od 389 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →