Plecak Osprey Hikelite 28 M/L 28 l
Wideo 1Zdjęcia 29 |
Osprey Hikelite 28 M/L |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Osprey 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Osprey.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Osprey Hikelite 28 M/L 28 l
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Plecak turystyczny Osprey Hikelite 28 M/L OS3039/1 czarny 28L | 570 zł |
Osprey Hikelite 28 Plecak M-L 59 cm atlas blue - Unisex - Dorośli,Damy,Męż | 581 zł |
Plecak turystyczny Osprey Hikelite 28 Tan Concrete M/L | 562 zł |
Plecak turystyczny Osprey Hikelite 28 Atlas Blue M/L | 540 zł |
Plecak Osprey Hikelite 28 Rozmiar plecaka: M/L / Kolor: ciemnoniebieski | 567 zł |
pokaż 10 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →