Рюкзак Osprey Talon 18 18 л
Відео 1Фото 4 |
Osprey Talon 18 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Osprey 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Osprey.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Osprey Talon 18 18 л
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
PLECAK TALON 18-STEALTH BLACK | 435 zł |
Plecak turystyczny Osprey Talon 18 Kolor: czarny | 552 zł |
Osprey Talon 18l Backpack Czarny | 426 zł |
Відеоогляди
Модификації Osprey Talon 18
Ціни на Osprey Talon 18 |
---|---|---|---|---|
Osprey Talon 18 18 л | від 426 zł | 3 пропозиції | ||
Osprey Talon 26 S/M 24 л S/M | від 480 zł | 13 пропозицій | ||
Osprey Talon 26 L/XL 26 л L/XL | від 497 zł | 13 пропозицій | ||
Osprey Talon 36 S/M 34 л S/M | від 541 zł | 16 пропозицій | ||
Osprey Talon 36 L/XL 36 л L/XL | від 638 zł | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →