Plecak Osprey Talon 18 18 l
Wideo 1Zdjęcia 4 |
Osprey Talon 18 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Osprey 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Osprey.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Osprey Talon 18 18 l
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
PLECAK TALON 18-STEALTH BLACK | 435 zł |
Plecak turystyczny Osprey Talon 18 Kolor: czarny | 552 zł |
Osprey Talon 18l Backpack Czarny | 427 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Osprey Talon 18
Ceny na Osprey Talon 18 |
---|---|---|---|---|
Osprey Talon 18 18 l | od 427 zł | 3 oferty | ||
Osprey Talon 26 S/M 24 l S/M | od 480 zł | 13 oferty | ||
Osprey Talon 26 L/XL 26 l L/XL | od 498 zł | 12 oferty | ||
Osprey Talon 36 S/M 34 l S/M | od 542 zł | 16 oferty | ||
Osprey Talon 36 L/XL 36 l L/XL | od 639 zł | 12 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →