Plecak Mammut Neon Speed 15 15 l
Zdjęcia 9 |
Mammut Neon Speed 15 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Mammut 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Mammut.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Mammut Neon Speed 15 15 l
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Mammut Unisex Neon Speed Plecak Turystyczny Czarny 15 l 2510-03180 | 352 zł |
Mammut Neon Speed 15l Backpack Zielony | 362 zł |
Mammut Plecak dla dorosłych Neon Speed 2510-03180 | 383 zł |
Mammut Neon Speed 15l Backpack Czarny | 344 zł |
Sezonowość:
- Artykuł 34704-9503 - 2014, kolor pomarańczowy
PolecamyPorównaj w tabeli →