Plecak Osprey Sportlite 25 25 l
Wideo 1Zdjęcia 22 |
Osprey Sportlite 25 |
|
Dwa rozmiary: S/M (15-19"), M/L (18-22").
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Osprey 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Osprey.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Osprey Sportlite 25 25 l
Wszystkie ceny 25 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Osprey Plecak Sportlite 25 unisex 10003581 | 352 zł |
Plecak turystyczny Osprey Sportlite 25 Dark Charcoal Grey S/M | 453 zł |
Plecak turystyczny Osprey Sportlite 25 Pine Leaf Green S/M | 435 zł |
Osprey Plecak Sportlite 25 L lila | 435 zł |
Plecak turystyczny Osprey Sportlite 25 Rozmiar plecaka: S/M / Kolor: zielo | 448 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Osprey Sportlite 25
Ceny na Osprey Sportlite 25 |
---|---|---|---|---|
Osprey Sportlite 15 15 l | od 270 zł | 11 oferty | ||
Osprey Sportlite 20 20 l | od 195 zł | 16 oferty | ||
Osprey Sportlite 25 25 l | od 349 zł | 27 oferty | ||
Osprey Sportlite 30 30 l | od 326 zł | 18 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →