Plecak Vaude Wizard 30+4 34 l
Wideo 1Zdjęcia 12 |
Vaude Wizard 30+4 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Vaude 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Vaude.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Vaude Wizard 30+4 34 l
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
VAUDE Wizard 30 4 34 l plecak na wędrówki z osłoną przeciwdeszczową 14568 | 523 zł |
Vaude Plecak Wizard 30+4 54 cm avocado - Unisex - Dorośli,Damy,Mężczyźni | 686 zł |
Turystyczny Plecak Vaude Wizard 30+4 - Czerwony | 782 zł |
Vaude Tents Wizard 30+4l Backpack Czarny | 516 zł |
VAUDE Wizard 304 34 l plecak na wędrówki z ochroną przeciwdeszczową 14568 | 585 zł |
pokaż 9 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Vaude Wizard 30+4
Ceny na Vaude Wizard 30+4 |
---|---|---|---|---|
Vaude Wizard 18+4 22 l | od 348 zł | 20 oferty | ||
Vaude Wizard 24+4 28 l | od 460 zł | 15 oferty | ||
Vaude Wizard 30+4 34 l | od 510 zł | 14 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →