Plecak Pinguin Vector 35 35 l
Zdjęcia 3 |
Pinguin Vector 35 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pinguin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pinguin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pinguin Vector 35 35 l
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Plecak turystyczny Pinguin Vector 35 Nylon black - ONE SIZE | 535 zł |
Plecak Pinguin Vector 35 Nylon Green | 535 zł |
Plecak Pinguin Vector 35 (2022) Kolor: niebieski | 450 zł |
Plecak turystyczny Pinguin Vector 35 Nylon navy - ONE SIZE | 535 zł |
Pinguin Vector 35l Nylon Backpack Szary | 503 zł |
pokaż 8 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →