Plecak Osprey Skarab 22 22 l (009.1919)
Wideo 7Zdjęcia 14 |
Osprey Skarab 22 22 l30 l |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Osprey 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Osprey.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Osprey Skarab 22 22 l
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Osprey Europe plecak męski czarny jeden rozmiar 10004838 | 311 zł |
Osprey Osprey Skarab 22 Tundra Green Outdoor plecak Green 10004839To jest automatyczne tłumaczenie wygenerowane przez software:Podsta Muziker.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 413 zł |
Osprey Europe plecak męski Tundra Green jeden rozmiar 10004839 | 275 zł |
Osprey Osprey Skarab 22 Firestarter Orange Outdoor plecak Orange 10004840To jest automatyczne tłumaczenie wygenerowane przez software:Podsta Muziker.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 400 zł |
Seria Osprey HikingPorównaj w tabeli →
od 248 zł
rekreacyjny, 20 l, na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, kieszenie: przód, 48x28x24 cm, waga 600 g
od 451 zł
rekreacyjny, 28 l, brak komory na laptopa, sztywna rama nośna, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, odblaskowy, kieszenie: góra, przód, na pasku, 59x34x25 cm, waga 1000 g
od 748 zł
trekkingowy, 56 l, regulacja pleców, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, dół, boczne, na pasku, kieszeń-krab, 82x37x31 cm, waga 2200 g
od 378 zł
rekreacyjny, 26 l, brak komory na laptopa, sztywna rama nośna, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, odblaskowy, kieszenie: góra, waga 730 g
od 565 zł
trekkingowy, 26 l, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, przód, dół, na pasku, 70x36x25 cm, waga 1300 g
od 542 zł
trekkingowy, 34 l, sztywna rama nośna, regulacja pleców, rurka systemu hydracyjnego, kieszenie: góra, na szelce, na pasku, kieszeń-krab, 61x29x23 cm, waga 1100 g
od 570 zł
trekkingowy, damski, 28 l, sztywna rama nośna, rurka systemu hydracyjnego, odblaskowy, kieszenie: góra, na szelce, na pasku, kieszeń-krab, 61x28x25 cm, waga 1100 g
od 628 zł
rekreacyjny, 34 l, brak komory na laptopa, regulacja pleców, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, odblaskowy, kieszenie: góra, przód, dół, na pasku, 60x36x27 cm, waga 1400 g
od 728 zł
trekkingowy, damski, 49 l, regulacja pleców, otwieranie boczne, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, przód, dół, boczne, na pasku, 71x36x29 cm, waga 1900 g
od 180 zł
sportowy, 6 l, brak komory na laptopa, z jedną szelką, kieszenie: przód, 36x22x13 cm, waga 200 g
od 459 zł
rekreacyjny, 22 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, odblaskowy, kieszenie: góra, na pasku, kieszeń-krab, 51x25x23 cm, waga 900 g
od 660 zł
trekkingowy, damski, 40 l, sztywna rama nośna, rurka systemu hydracyjnego, odblaskowy, kieszenie: góra, na szelce, na pasku, kieszeń-krab, 65x33x26 cm, waga 1300 g
od 544 zł
rekreacyjny, 24 l, brak komory na laptopa, regulacja pleców, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, odblaskowy, kieszenie: góra, przód, dół, na pasku, 59x34x24 cm, waga 1300 g
od 796 zł
trekkingowy, damski, 56 l, regulacja pleców, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, przód, dół, boczne, na pasku, 75x37x31 cm, waga 2100 g
od 269 zł
rekreacyjny, 18 l, brak komory na laptopa, sztywna rama nośna, rurka systemu hydracyjnego, kieszenie: góra, waga 670 g
od 450 zł
rekreacyjny, 20 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, odblaskowy, kieszenie: góra, na pasku, kieszeń-krab, 51x25x23 cm, waga 900 g
od 696 zł
trekkingowy, damski, 38 l, sztywna rama nośna, rurka systemu hydracyjnego, odblaskowy, kieszenie: góra, na szelce, na pasku, kieszeń-krab, 65x33x26 cm, waga 1300 g
od 740 zł
trekkingowy, 44 l, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, przód, dół, na pasku, 72x37x29 cm, waga 1700 g
od 736 zł
trekkingowy, damski, 58 l, regulacja pleców, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, przód, dół, boczne, na pasku, 75x37x31 cm, waga 2100 g
od 539 zł
rekreacyjny, trekkingowy, 31 l, rurka systemu hydracyjnego, odblaskowy, kieszenie: góra, na pasku, kieszeń-krab, 65x28x25 cm, waga 1100 g
Wideo recenzje
Osprey Skarab 22 Long term Review - Lightweight - BOMB PROOF - Do it all - Versatile - Volume Eater
16 września 20232 039 przegląd
Osprey skarab 22 hiking bladder bag review
20 lipca 2022257 przegląd
Osprey Skarab 22 Vs Osprey Talon 22 - Mini review of Osprey Skarab 22
16 września 20231 311 przegląd
Osprey Skarab 22L Hiking Pack Review | Journey Alberta
16 listopada 20195 889 przegląd
Osprey Skarab 22 rucksack review
31 stycznia 20204 753 przegląd
Our Take: the Osprey Skarab 22
14 sierpnia 202013 900 przegląd
Osprey Skarab 22 Hydration Pack
4 kwietnia 201931 578 przegląd
Modyfikacje Osprey Skarab 22
Ceny na Osprey Skarab 22 |
---|---|---|---|---|
Osprey Skarab 22 22 l | od 275 zł | 4 oferty | ||
Osprey Skarab 30 30 l | od 416 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 378 zł
rekreacyjny, 26 l, brak komory na laptopa, sztywna rama nośna, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, odblaskowy, kieszenie: góra, waga 730 g
od 332 zł
rekreacyjny, 24 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, przód, waga 680 g
od 282 zł
rekreacyjny, 20 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, kieszenie: góra, kieszeń-krab, 45x29x22 cm, waga 500 g
od 248 zł
rekreacyjny, 20 l, na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, kieszenie: przód, 48x28x24 cm, waga 600 g
od 308 zł
rekreacyjny, 22 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, kieszenie: góra, przód, kieszeń-krab, 51x24x21 cm
od 544 zł
rekreacyjny, damski, 24 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, przód, na pasku, 55x34x24 cm, waga 1200 g
od 322 zł
rekreacyjny, trekkingowy, 30 l, rurka systemu hydracyjnego, odblaskowy, kieszenie: góra, na pasku, kieszeń-krab, 52x30x10 cm, waga 580 g
od 462 zł
rekreacyjny, 27 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, przód, dół, na pasku, 58x29x22 cm, waga 2290 g
od 261 zł
rekreacyjny, trekkingowy, 30 l, rurka systemu hydracyjnego, odblaskowy, kieszenie: góra, przód, na szelce, 52x28x22 cm, waga 552 g
od 280 zł
rekreacyjny, 19 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, waga 620 g
od 300 zł
rekreacyjny, 24 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, kieszenie: góra, kieszeń-krab, 51x27x22 cm, waga 660 g