Plecak Osprey Talon JR 11 l
Wideo 2Zdjęcia 15 |
Osprey Talon JR |
|
Mnóstwo kieszeni zewnętrznych. Elastyczny sznurek. Mocowanie na kask. Boczne krawaty. Odblaskowe wstawki.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Osprey 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Osprey.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Osprey Talon JR 11 l
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Osprey Talon 11 Jr plecak turystyczny dla dzieci 10002983Tylna ścianka AirScape z piankowymi wypustkami do wentylacji
Kieszeń organizera na przednim panelu
Chwyć uchwyt na górze
W... więcejewnętrzna kieszeń z siatki
nasadka do kasku rowerowego LidLock Amazon.plZłóż skargę | 391 zł |
Plecak turystyczny dziecięcy Osprey Talon Jr 11 l cosmic red | WYSYŁKA W 2Plecak Osprey Talon Jr | Rozmiar: OS | Kolor: Czerwony | Taniej o 17% | Zakup na Raty, Gwarancja 24mies. Sportano, profesjona... więcejlny sklep sportowy. Sportano.plZłóż skargę | 400 zł |
Plecak turystyczny dziecięcy Osprey Talon Jr 11 l cosmic red | WYSYŁKA W 2 | 400 zł |
Osprey Talon 11l Backpack CzerwonyPlecak Osprey Talon 14L pojawia się, aby zaspokoić potrzeby wędrowców i rowerzystów podczas krótkiej wycieczki, ponieważ zape... więcejwnia lekkość, swobodę ruchów, stabilność, wygodę, oddychalność i wystarczającą ilość miejsca na nawodnienie, jedzenie i wodoodporną kurtkę na wypadek nieprzewidziany TrekkinnDostawa: w Polsce Złóż skargę | 316 zł |
Osprey Talon Jr dziecięcy plecak dziecięcy zielony pasek/czarny O/S 100059Tylny panel AirScape łączy formowany wtryskowo arkusz ramy dla struktury, podczas gdy wykrawana pianka zapewnia komfort i prz... więcejepływ powietrza, tworząc oddychające, przylegające do ciała uprząż BioStretch i pas biodrowy, z ciągłym owijaniem odcinka lędźwiowego do bioder, utrzymuje plecak bezpiecznie, jednocześnie umożliwiając dynamiczne ruchy nawet w najbardziej technicznym terenie
Zaprojektowany tak, aby był lekki, ze znanymi funkcjami, które pozwolą paczce rosnąć wraz z doświadczeniem, gdy przeżywają większe przygody
Dzięki dopasowanemu do ciała i rozmiarowi dostosowanemu do płci, Talon Jr stawia na lepsze dopasowanie, zapewniając wydajne i ostatecznie bezpieczniejsze poruszanie się na szlakach
Wewnętrzna kieszeń z siatki zapinana na zamek błyskawiczny z klipsem na klucze
Przednia kieszeń z elastycznej siatki Amazon.plZłóż skargę | 368 zł |
Osprey Talon 14l Backpack CzarnyPlecak Osprey Talon 14L pojawia się, aby zaspokoić potrzeby wędrowców i rowerzystów podczas krótkiej wycieczki, ponieważ zape... więcejwnia lekkość, swobodę ruchów, stabilność, wygodę, oddychalność i wystarczającą ilość miejsca na nawodnienie, jedzenie i wodoodporną kurtkę na wypadek nieprzewidziany TrekkinnDostawa: w Polsce Złóż skargę | 330 zł |
Seria Osprey HikingPorównaj w tabeli →
od 670 zł
trekkingowy, 56 l, regulacja pleców, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, dół, boczne, na pasku, kieszeń-krab, 82x37x31 cm, waga 2200 g
od 248 zł
rekreacyjny, 20 l, na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, kieszenie: przód, 48x28x24 cm, waga 600 g
od 507 zł
rekreacyjny, 28 l, brak komory na laptopa, sztywna rama nośna, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, odblaskowy, kieszenie: góra, przód, na pasku, 59x34x25 cm, waga 1000 g
od 377 zł
rekreacyjny, 26 l, brak komory na laptopa, sztywna rama nośna, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, odblaskowy, kieszenie: góra, waga 730 g
od 431 zł
rekreacyjny, damski, 20 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, kieszenie: góra, na pasku, 50x25x24 cm, waga 700 g
od 480 zł
rekreacyjny, 24 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, odblaskowy, kieszenie: góra, na szelce, na pasku, kieszeń-krab, 56x28x22 cm, waga 1000 g
od 396 zł
sportowy, 11 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, odblaskowy, kieszenie: góra, na szelce, na pasku, 46x25x20 cm, waga 900 g
od 628 zł
trekkingowy, damski, 38 l, regulacja pleców, otwieranie boczne, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, przód, dół, na pasku, 71x33x29 cm, waga 1800 g
od 725 zł
trekkingowy, 33 l, sztywna rama nośna, rurka systemu hydracyjnego, kieszenie: góra, na pasku, 64x33x24 cm, waga 870 g
od 667 zł
trekkingowy, damski, 50 l, sztywna rama nośna, rurka systemu hydracyjnego, odblaskowy, kieszenie: góra, na szelce, na pasku, kieszeń-krab, 65x34x27 cm, waga 1400 g
od 599 zł
trekkingowy, damski, 30 l, sztywna rama nośna, rurka systemu hydracyjnego, odblaskowy, kieszenie: góra, na szelce, na pasku, kieszeń-krab, 61x28x25 cm, waga 1100 g
od 550 zł
rekreacyjny, damski, 34 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, przód, na pasku, 57x36x27 cm, waga 1400 g
od 693 zł
trekkingowy, damski, 48 l, regulacja pleców, otwieranie boczne, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, przód, dół, boczne, na pasku, 71x36x29 cm, waga 1900 g
od 480 zł
rekreacyjny, 22 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, kieszenie: góra, na pasku, 51x32x24 cm, waga 770 g
od 173 zł
sportowy, 6 l, brak komory na laptopa, z jedną szelką, kieszenie: przód, 36x22x13 cm, waga 200 g
od 541 zł
trekkingowy, 34 l, sztywna rama nośna, regulacja pleców, rurka systemu hydracyjnego, kieszenie: góra, na szelce, na pasku, kieszeń-krab, 61x29x23 cm, waga 1100 g
od 579 zł
trekkingowy, damski, 28 l, sztywna rama nośna, rurka systemu hydracyjnego, odblaskowy, kieszenie: góra, na szelce, na pasku, kieszeń-krab, 61x28x25 cm, waga 1100 g
od 628 zł
rekreacyjny, 34 l, brak komory na laptopa, regulacja pleców, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, odblaskowy, kieszenie: góra, przód, dół, na pasku, 60x36x27 cm, waga 1400 g
od 693 zł
trekkingowy, damski, 49 l, regulacja pleców, otwieranie boczne, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, przód, dół, boczne, na pasku, 71x36x29 cm, waga 1900 g
od 779 zł
rekreacyjny, 34 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, na pasku, 62x37x33 cm, waga 1190 g
Wideo recenzje
Review of the Osprey Talon Junior and Tempest Junior kids' backpacks
5 sierpnia 20216 393 przegląd
New Talon Junior - Explore AGAIN.
26 kwietnia 20211 843 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 371 zł
sportowy, 12 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, odblaskowy, kieszenie: góra, przód, na pasku, kieszeń-krab, 47x23x22 cm, waga 660 g
od 330 zł
rekreacyjny, dziecięcy, 14 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, odblaskowy, kieszenie: góra, na szelce, kieszeń-krab, 52x26x22 cm, waga 560 g
od 559 zł
sportowy, 14 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, odblaskowy, kieszenie: góra, przód, dół, na pasku, kieszeń-krab, 48x22x25 cm, waga 800 g
od 303 zł
miejski, rekreacyjny, 18 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, kieszeń-krab, 52x27x21 cm, waga 770 g
od 394 zł
sportowy, 12 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, odblaskowy, kieszenie: góra, przód, kieszeń-krab, 46x27x23 cm, waga 800 g
od 340 zł
rekreacyjny, damski, 16 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, 47x31x22 cm, waga 830 g
od 197 zł
sportowy, damski, 8 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, odblaskowy, kieszenie: góra, przód, kieszeń-krab, 43x22x19 cm, waga 490 g
od 340 zł
rekreacyjny, 18 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, kieszenie: góra, kieszeń-krab, 49x28x15 cm, waga 600 g
od 166 zł
rekreacyjny, dziecięcy, 10 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, odblaskowy, kieszenie: góra, 33x38x17 cm, waga 300 g
od 379 zł
rekreacyjny, 15 l, brak komory na laptopa, sztywna rama nośna, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, odblaskowy, kieszenie: góra, na pasku, 42x22x12 cm, waga 855 g
od 195 zł
rekreacyjny, 20 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, kieszenie: góra, kieszeń-krab, 45x29x22 cm, waga 500 g
od 296 zł
rekreacyjny, 18 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, odblaskowy, kieszenie: góra, 46x26x16 cm, waga 420 g