Plecak Osprey Tempest 50 WXS/S 48 l XS/S
Wideo 1Zdjęcia 6 |
Osprey Tempest 50 WXS/S |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Osprey 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Osprey.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Osprey Tempest 50 WXS/S
Ceny na Osprey Tempest 50 WXS/S |
---|---|---|---|---|
Osprey Tempest 30 WXS/S 28 l XS/S | od 579 zł | 13 oferty | ||
Osprey Tempest 30 WM/L 30 l M/L | od 600 zł | 14 oferty | ||
Osprey Tempest 40 WXS/S 38 l XS/S | od 696 zł | 3 oferty | ||
Osprey Tempest 40 WM/L 40 l M/L | od 667 zł | 7 oferty | ||
Osprey Tempest 50 WXS/S 48 l XS/S | od 725 zł | 2 oferty | ||
Osprey Tempest 50 WM/L 50 l M/L | od 668 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →