Plecak Osprey Tempest 34 WXS/S 32 l XS/S
Zdjęcia 8 |
Osprey Tempest 34 WXS/S |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Osprey 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Osprey.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Osprey Tempest 34 WXS/S 32 l XS/S
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Damski plecak trekkingowy Osprey Tempest 34 stealth black - XS/S | 782 zł |
PLECAK TEMPEST 34-STEALTH BLACK | 782 zł |
Damski plecak trekkingowy Osprey Tempest 34 stealth black - XS/S | 782 zł |
Osprey Tempest 34l Backpack Czarny XS-S | 628 zł |
Damski plecak trekkingowy Osprey Tempest 34 jasper green - XS/S | 920 zł |
Modyfikacje Osprey Tempest 34 WXS/S
Ceny na Osprey Tempest 34 WXS/S |
---|---|---|---|---|
Osprey Tempest 24 WXS/S 22 l XS/S | od 530 zł | 6 oferty | ||
Osprey Tempest 24 WM/L 24 l M/L | od 528 zł | 8 oferty | ||
Osprey Tempest 34 WXS/S 32 l XS/S | od 628 zł | 5 oferty | ||
Osprey Tempest 34 WM/L 34 l M/L | od 616 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →