Plecak Osprey Escapist 25 25 l
Wideo 3Zdjęcia 5 |
Osprey Escapist 25 25 l30 l |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Osprey 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Osprey.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Osprey Escapist 25 25 l
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Osprey Osprey Escapist 25 Black Plecak Black 10004739To jest automatyczne tłumaczenie wygenerowane przez software:W przypadku dłuższych wycieczek rowerowych i wypraw rowerowych p... więcejlecak Escapist o pojemności 25 litrów jest w stanie przewieźć cięższe ładunki. Dzięki dużej organizacji sprzętu i narzędzi rowerowych oraz wewnętrznemu rękawowi stabilizującemu Muziker.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 519 zł |
PLECAK ROWEROWY ESCAPIST 25-POSTAL BLUE | 597 zł |
Osprey Osprey Escapist 25 Black Plecak Black 10004738To jest automatyczne tłumaczenie wygenerowane przez software:W przypadku dłuższych wycieczek rowerowych i wypraw rowerowych p... więcejlecak Escapist o pojemności 25 litrów jest w stanie pomieścić cięższe ładunki. Dzięki obszernej organizacji sprzętu i narzędzi rowerowych oraz wewnętrznemu rękawowi stabilizującemu Muziker.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 519 zł |
Osprey Osprey Escapist 25 Tan Concrete Plecak Grey 10004743To jest automatyczne tłumaczenie wygenerowane przez software:W przypadku dłuższych wycieczek rowerowych i wypraw rowerowych p... więcejlecak Escapist o pojemności 25 litrów jest w stanie przewieźć cięższe ładunki. Dzięki dużej organizacji sprzętu i narzędzi rowerowych oraz wewnętrznemu rękawowi stabilizującemu Muziker.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 505 zł |
Osprey Osprey Escapist 25 Postal Blue Plecak Blue 10004741To jest automatyczne tłumaczenie wygenerowane przez software:W przypadku dłuższych wycieczek rowerowych i wypraw rowerowych p... więcejlecak Escapist o pojemności 25 litrów jest w stanie przewieźć cięższe ładunki. Dzięki dużej organizacji sprzętu i narzędzi rowerowych oraz wewnętrznemu rękawowi stabilizującemu Muziker.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 581 zł |
PLECAK ROWEROWY ESCAPIST 25-TAN CONCRETE | 600 zł |
Seria Osprey HikingPorównaj w tabeli →
od 506 zł
rekreacyjny, 28 l, brak komory na laptopa, sztywna rama nośna, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, odblaskowy, kieszenie: góra, przód, na pasku, 59x34x25 cm, waga 1000 g
od 243 zł
rekreacyjny, 20 l, na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, kieszenie: przód, 48x28x24 cm, waga 600 g
od 728 zł
trekkingowy, 56 l, regulacja pleców, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, dół, boczne, na pasku, kieszeń-krab, 82x37x31 cm, waga 2200 g
od 377 zł
rekreacyjny, 26 l, brak komory na laptopa, sztywna rama nośna, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, odblaskowy, kieszenie: góra, waga 730 g
od 505 zł
rekreacyjny, 25 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, przód, dół, na pasku, 52x25x26 cm, waga 940 g
od 329 zł
rekreacyjny, dziecięcy, 14 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, odblaskowy, kieszenie: góra, na szelce, kieszeń-krab, 52x26x22 cm, waga 560 g
od 684 zł
trekkingowy, 44 l, rurka systemu hydracyjnego, odblaskowy, kieszenie: góra, na pasku, kieszeń-krab, 74x33x26 cm, waga 1400 g
od 732 zł
trekkingowy, 38 l, rurka systemu hydracyjnego, kieszenie: góra, na pasku, kieszeń-krab, 80x33x30 cm, waga 1200 g
od 477 zł
rekreacyjny, 26 l, brak komory na laptopa, sztywna rama nośna, pokrowiec przeciwdeszczowy, odblaskowy, kieszenie: góra, przód, na pasku, 59x34x28 cm, waga 1000 g
od 616 zł
trekkingowy, damski, 28 l, sztywna rama nośna, rurka systemu hydracyjnego, odblaskowy, kieszenie: góra, na szelce, na pasku, 58x30x30 cm, waga 962 g
od 667 zł
trekkingowy, 36 l, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, przód, dół, na pasku, 71x37x27 cm, waga 1500 g
od 753 zł
trekkingowy, 55 l, sztywna rama nośna, regulacja pleców, rurka systemu hydracyjnego, kieszenie: góra, na szelce, na pasku, kieszeń-krab, 74x33x26 cm, waga 1600 g
od 270 zł
rekreacyjny, 15 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, kieszenie: góra, 45x27x19 cm, waga 400 g
od 689 zł
trekkingowy, 41 l, rurka systemu hydracyjnego, kieszenie: góra, na pasku, kieszeń-krab, 80x33x30 cm, waga 1200 g
od 616 zł
trekkingowy, damski, 28 l, sztywna rama nośna, rurka systemu hydracyjnego, odblaskowy, kieszenie: góra, na szelce, na pasku, 58x30x30 cm, waga 921 g
od 533 zł
trekkingowy, 26 l, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, przód, dół, na pasku, 70x36x25 cm, waga 1300 g
od 546 zł
trekkingowy, 36 l, sztywna rama nośna, regulacja pleców, rurka systemu hydracyjnego, kieszenie: góra, na szelce, na pasku, kieszeń-krab, 61x29x23 cm, waga 1100 g
od 195 zł
rekreacyjny, 20 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, kieszenie: góra, kieszeń-krab, 45x29x22 cm, waga 500 g
od 773 zł
trekkingowy, 51 l, rurka systemu hydracyjnego, kieszenie: góra, na pasku, kieszeń-krab, 80x36x30 cm, waga 1300 g
od 740 zł
trekkingowy, damski, 44 l, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, przód, dół, na pasku, 69x37x29 cm, waga 1600 g
Wideo recenzje
This Is My Around The World Travel Backpack | Osprey Escapist 25
11 lipca 20226 284 przegląd
Osprey Escapist 25 Litre Biking Backpack - Osprey Escapist Rucksack #Salvaquest #Bikepacking
30 kwietnia 202012 119 przegląd
Osprey Escapist 25
22 września 201662 909 przegląd
Modyfikacje Osprey Escapist 25
Ceny na Osprey Escapist 25 |
---|---|---|---|---|
Osprey Escapist 25 25 l | od 505 zł | 8 oferty | ||
Osprey Escapist 30 30 l | od 584 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 501 zł
rekreacyjny, 30 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: przód, dół, na pasku, 53x34x24 cm, waga 1230 g
od 479 zł
rekreacyjny, 34 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, przód, dół, 54x30x26 cm, waga 1270 g
od 564 zł
rekreacyjny, 24 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, przód, na pasku, 55x32x22 cm, waga 1120 g
od 584 zł
rekreacyjny, 30 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, przód, dół, na pasku, 55x25x28 cm, waga 1030 g
od 194 zł
miejski, rekreacyjny, 25 l, brak komory na laptopa, kieszenie: góra, 46x30x21 cm, waga 590 g
od 629 zł
miejski, rekreacyjny, 30 l, na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, kieszenie: góra, przód, dół
od 459 zł
rekreacyjny, 27 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, przód, dół, na pasku, 58x29x22 cm, waga 2290 g
od 522 zł
rekreacyjny, 23 l, brak komory na laptopa, regulacja pleców, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, odblaskowy, kieszenie: góra, dół, na szelce, na pasku, kieszeń-krab, 50x27x31 cm, waga 1000 g
od 438 zł
rekreacyjny, 30 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, odblaskowy, kieszenie: góra, przód, na pasku, 54x26x24 cm, waga 930 g
od 506 zł
rekreacyjny, 28 l, brak komory na laptopa, sztywna rama nośna, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, odblaskowy, kieszenie: góra, przód, na pasku, 59x34x25 cm, waga 1000 g
od 519 zł
rekreacyjny, 27 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, dół, 57x23x20 cm, waga 980 g
od 500 zł
rekreacyjny, 25 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, odblaskowy, kieszenie: góra, przód, na szelce, 50x27x21 cm, waga 670 g