Plecak Osprey Daylite Tote Pack 20 l
Zdjęcia 16 |
Osprey Daylite Tote Pack |
|
Wyposażony w długie rączki naramienne do noszenia na ramieniu.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Osprey 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Osprey.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Osprey Daylite Tote Pack 20 l
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Osprey Daylite Tote Pack zielony baldachim/Green Creek 10005223 | 302 zł |
Osprey Osprey Daylite Tote Pack 10003259 | 321 zł |
Plecak Miejski Osprey Daylite Totepack - Dream Purple | 390 zł |
Osprey Daylite Tote Backpack Beżowy | 270 zł |
Osprey Europe Unisex Daylite Tote Pack Dream Purple O/S 10003261 | 274 zł |
pokaż 5 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →