Plecak Case Logic Notion Backpack 14 17 l (3204200)
Wideo 2Zdjęcia 9 |
Case Logic Notion Backpack 14 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Case Logic 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Case Logic.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Case Logic Notion Backpack 14 17 l
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Case Logic Notion 14" plecak na laptopa 3204200 | 189 zł |
Torba Case Logic Rucksack 14" (373150) | 213 zł |
Plecak Do Laptopa Case Logic Notion 14" 17l Czarny | 189 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Case Logic Notion Backpack 14
Ceny na Case Logic Notion Backpack 14 |
---|---|---|---|---|
Case Logic Notion Backpack 14 17 l | od 189 zł | 3 oferty | ||
Case Logic Notion Backpack 15.6 25 l | od 329 zł | 3 oferty | ||
Case Logic Notion Backpack 17.3 29 l | od 249 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →