Plecak Case Logic Propel PROPB-116 15.6 17 l (3204529)
Zdjęcia 10 |
Case Logic Propel PROPB-116 15.6 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Case Logic 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Case Logic.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Case Logic Propel PROPB-116 15.6 17 l
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Case Logic Propel Plecak 156" Czarny 3204529 | 319 zł |
Plecak na laptopa CASE LOGIC Propel 15.6 cali Czarny | 300 zł |
Plecak Case Logic Propel 15.6" (3204529) | 264 zł |
Plecak na notebooka Case Logic Propel 15,6" 17l czarny | 229 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →