Plecak Case Logic Laptop Backpack VNB-217 25 l (3200980)
Zdjęcia 7 |
Case Logic Laptop Backpack VNB-217 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Case Logic 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Case Logic.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Case Logic Laptop Backpack VNB-217 25 l
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Case Logic Vnb-217 Value 17-Calowy Plecak na Laptopa Czarny VNB-217BLACK | 216 zł |
Plecak Case Logic Value 17" (VNB217) | 173 zł |
Plecak na laptopa 15-17' CASE LOGIC VNB 217 | 186 zł |
Logika przypadku | Pasuje do rozmiaru 17 " | VNB217 | Plecak | Czarny | 196 zł |
Case Logic plecak czarny nylon wyściełany na laptopa do 17 334 x 554 x 83 | 454 zł |
Case Logic | Fits up to size 17 "" | VNB217 | Backpack | Black | 179 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →