Plecak Dicota Plus Eco Base 13-15.6 24 l (D31839)
Zdjęcia 7 |
Dicota Plus Eco Base 13-15.6 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Dicota 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Dicota.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Dicota Plus Eco Base 13-15.6 24 l
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
DICOTA Eco Backpack Plus BASE 13-156 - lekki plecak na notebooka wyłożony | 180 zł |
DICOTA Plecak D31839-RPET Eco Plus BASE 13-15.6 cala AODICNT14000038 | 177 zł |
Dicota Eco Backpack Plus Base 13''-15.6'' czarny TOR-LAP-DIC-289 | 160 zł |
DICOTA Plecak D31839-RPET Eco Plus BASE 13-15.6 cala | 204 zł |
DICOTA Plecak D31839-RPET Eco Plus BASE 13-15.6 cala 62829 | 177 zł |
DICOTA Plecak D31839-RPET Eco Backpack Plus BASE 13-15.6 | 195 zł |
DICOTA Plecak D31839-RPET Eco Plus BASE 13-15.6 cala 62829 | 177 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →