Plecak Case Logic Laptop Backpack DLBP-114 13 l (DLBP-114K)
Wideo 1Zdjęcia 9 |
Case Logic Laptop Backpack DLBP-114 13 l25 l |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Case Logic 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Case Logic.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Case Logic Laptop Backpack DLBP-114 13 l
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Case Logic DLBP114K Plecak na Laptopa i Notebooka Czarny DLBP-114BLACK | 230 zł |
Case Logic 14" Laptop Backpack | 175 zł |
Plecak Case Logic Rucksack 14.1" (DLBP114K) | 208 zł |
Plecak na Notebooka 14,1' DLBP114K Case Logic | 202 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Case Logic Laptop Backpack DLBP-114
Ceny na Case Logic Laptop Backpack DLBP-114 |
---|---|---|---|---|
Case Logic Laptop Backpack DLBP-114 13 l | od 202 zł | 5 oferty | ||
Case Logic Laptop Backpack DLBP-116 25 l | od 204 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →