Plecak Wenger XE Professional 23 l (612739)
Wideo 1Zdjęcia 9 |
Wenger XE Professional |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Wenger XE Professional 23 l
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Wenger XE Professional 156 Laptop Backpack with Tablet Pocket Czarny Czarn | 266 zł |
Plecak na laptopa WENGER XE Professional 15.6 cali Czarny | 272 zł |
Plecak na laptopa WENGER XE Professional 15.6 cali Czarny 612739 | 266 zł |
Plecak na laptopa do 15,6' Wenger XE Professional czarny | 298 zł |
WENGER New Essentials 2023 XE Professional plecak na laptopa 156" 23 litry | 425 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →