Рюкзак Wenger Pillar 16" 25 л (600633)
Фото 7 |
Wenger Pillar 16" |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Wenger 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Wenger.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Wenger Pillar 16" 25 л
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Wenger 600633 PILLAR 16 Inch Laptop Backpack Triple Protect Compartment wi | 298 zł |
Wenger Pillar | 224 zł |
Plecak na laptopa WENGER Pillar 16 cali Czarno-szary | 320 zł |
Plecak na laptopa WENGER Pillar 16 cali Czarno-szary WRT600633 | 320 zł |
Plecak na laptopa do 16' WENGER Pillar | 277 zł |
PLECAK NA NOTEBOOK WENGER PILLAR 16" | 284 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →