Plecak Wenger XE Tryal 23 l (612735)
Wideo 1Zdjęcia 7 |
Wenger XE Tryal |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Wenger XE Tryal 23 l
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Wenger XE Tryal 156 Laptop Backpack with Tablet Pocket Czarny Czarny 156" | 236 zł |
Plecak na laptopa WENGER XE Tryal 15.6 cali Czarny | 259 zł |
Plecak na laptopa WENGER XE Tryal 15.6 cali Czarny 612735 | 259 zł |
Plecak na laptopa do 15,6' Wenger XE Tryal czarny | 250 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →