Plecak Wenger XE Resist 23 l (612737)
Zdjęcia 8 |
Wenger XE Resist |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Wenger XE Resist 23 l
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Wenger XE Resist 16 Laptop Backpack with Tablet Pocket Czarny Czarny 16" C | 225 zł |
Plecak na laptopa WENGER XE Resist 16 cali Czarny | 380 zł |
Plecak na laptopa WENGER XE Resist 16 cali Czarny 612737 | 380 zł |
Plecak na laptopa do 16' Wenger XE Resist czarny | 380 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →